Yapay Kızlık Zarı Kesin Çözüm mü ?

Bekaret sorunlarının giderek artması neticesinde ve dikim fiyatlarının da yüksek olması sebebi ile oldukça popüler hale gelen yapay kızlık zarı bayanların bu durumlarına gerçekten çözüm sağlıyor mu? İşte bu yazımızda yapay kızlık zarı kesin çözüm mü sorusuna en doğru cevabı vermeye çalışacağız.

Yapay kızlık zarı kesin işe yarar mı ?

Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru firmadan satın alır ve doğru bir şekilde kullandığınız zaman yapay kızlık zarı kesin olarak çözüm sağlar. Bu güne kadar 60.000'den fazla bayan kullanıcımızdan tek bir bayan dahi, eşi ile kullanıp da çözüm sağlamadı diye şikayet ile firmamıza gelmemiştir.

yapay kızlık zarı kesin çözüm mü

Bildiğiniz gibi biz müşterilerimize ürünlerimizden 2 adet gönderiyoru ve ilk ürünü tek başlarına elleri ile tatmin yoluna giderek test etmelerini istiyoruz. Test aşamasında memnun kalmayan küçük bir oranda müşterimiz mevcut. Bunun sebebi ise bayanın yeteri kadar ıslanmaması, panik atak olması, risklerden korkması olarak nitelendirilebilir. Fakat kesinlikle sahte zar ile ilgili bir konu değildir. 

Doğru ürünü kullanmanızı söylemiştik. Bu konuyu biraz daha açacak olursak, yapay kızlık zarı kesin çözüm mü sorusuna evet, kesin çözüm diyebilmemiz için orijinal olan bekaret kanını kullanmanız gerekmektedir. Bildiğiniz gibi son zamanlarda 149 TL'ye veya zar alana daraltıcı bedava şeklinde satılan Çin malı ürünler Türkiye'de satılmaktadır. Bu tarz ürünleri kullandığınız zaman kesin çözüm sağlayacağına garanti verememekteyiz. Zaten son zamanlarda tarafsız yorum yaptıran sitelerde yer alan yapay kızlık zarı şikayetleri de incelenirse, ürünleri satın aldıkları firmaların hep bu tarz firmalar oldukları ve bayanları dolandırdıklarını görebilirsiniz.

Kesin Çözüm İçin Doğru Kullanım Şartı !

Eğer sahte zar elinizeyse mutlaka firmamızdan kullanım talimatı aldıktan sonra kullanmanızı her aşamada tavsiye ediyoruz. Çünkü firmamızdan orijinal yapay kızlık zarı dahi alsanız, doğru bir şekilde kullanmadıktan sonra probleminize kesin olarak çözüm sağlamış olmamaktasınız.

Bazı müşterilerimiz, bizden ürün alsalar dahi, başka ve güvenilir ürün satmayan sitelerin canlı destek bölümlerine giderek kullanım talimatı alıyorlar. Alanında uzman olmayan deneyimsiz personeller tarafından verilen baştan savma kullanım talimatlarına da uydukları zaman üründen sonuç alamayabiliyorlar. Bu sebepten dolayı mutlaka yapay kızlık zarı kapsülü nasıl kullanılır sayfasında yer alan kullanım talimatlarına uyarak ürünü kullanınız.

yapay kızlık zarı çözüm mü

Kesin Çözüm İçin Doğru Zamanı Bekleyin !

Bildiğiniz gibi, 2018 yılı sonuna kadar satılan ürünlerin dayanıklılık süresi 120 dakikaydı. 2019 yılı itibariyle üretilen ve sitemizde satılan yapay kızlık zarı artık 240 dakikaya (4 saat) kadar dayanabiliyor. Yeni seri dayanıklı ürünler, eski ürünlere nzaran daha da garanti çözümler sunabiliyor. Eskiden minimum 20 dakika beklenilip hazır hale gelmesi gereken süre yeni ürünlerde biraz daha uzamıştır. 20 dakika ile 60 dakika arasında hazır hale gelebilmektedir. Bundan dolayı işinizi daha garantiye almak için yapay zarı yerleştirdikten sonra minimum 60 dakika beklemenizi ve daha sonra da uzunca bir ön sevişme yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde yapay kızlık zarı kesin çözüm mü sorusuna, kesinlikle evet diye cevap vermiş olabiliriz.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

0531 616 98 83

1 Adet Yorum bulundu
  • Nida - Konya

    2019-07-12 16:05:40

    Satın alıp kullanmadan önce benim de ciddi anlamda tereddütlerim vardı. Sahte kan kapsülü gerçekten kesin çözüm mü falan diye tedirgin olurken, alıp kullanmadan aklımdaki sorulara gerçek cevap bulamayacağımı anladım. İlk fırsatta satın aldım ve hemen elime ulaştı. Ulaşır ulaşmaz aynı gün tek başıma test edip sonucu gördüğümde anladım ki bu ürün bakirelik problemine gerçekten çözüm sunmakta. Esas ürünü de artık evlendiğimde kullanmak için saklayacağım.

Bir cevap yazın