Müşteri Yorumları
 • Çisem yazdı

  Sitenizdeki anne boyutu dergisi ile Hakan Bey'in yaptığı röportajı okuduktan sonra gerçek ürünün bu sitede satıldığı kanaatine vardım ve tereddütsüz ürünü sitenizden sipariş verdim. Test ürününde sonuca kendim bile inanamadım. Bir yapay ürün ancak bu adar gerçekçi olabilirdi. Şuan sevgilim benim kız olduğuma inandı ve nişanımızı yaptık. Sizlere ömür boyu dua edeceğim. Hakan Bey'in de dediği gibi önemli olan evlilikten sonraki sadakat gerçekten..

  3 ay önce
 • Meltem yazdı

  299 TL verip Alman malı olduğu söylenilen yapay kızlık zarını aldım fakat açık pembe olan boya 2 gün elimden çıkmadı Alman ürünlerinin Çin'de üretilip Türkiye'de Alman kutusu basıldığını yeni öğrendim. Hakan Bey sayesinde Japon ürününü denedim ve sonuçtan gayet memnunum. Başta Hakan Bey ve Merve Hanım olmak üzere tüm bekaretzari.com ekibine beni geceleri rahat uyuttuğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

  11 ay önce
 • Adem yazdı

  Teşekkürler Merve Hanım. Beni büyük bir dertten kurtardınız. Dualarım sizinle.

  2 yıl önce
 • Berna yazdı

  Ürün kargosu gayet hızlı ve gizli bir biçimde geliyor. Merve Hanım dediğiniz her şey oldu ve başarılı geçti. Çok sağ olun.

  1 yıl önce
 • Cansel yazdı

  Yapay kızlık zarını ailelerimiz için kullandık. Zaten eşimle daha önce birlikte olduğum için eşime karşı herhangi bir sorunum yoktu. Gerdek gecesinden önce her ihtimale karşı denemiştik ve çok güzel sonuç almıştık. Ailelerimiz bizden herhangi bir bekaret belirtisi istemediğinden dolayı diğer ürünü kullanmaya gerek kalmadı. Ama yine de ihtiyacı olan arkadaşlar için çok başarılı bir şey. Ben tavsiye ediyorum.

  4 ay önce
 • Meryem yazdı

  Ben yapay kızlık zarı kullanmadım çünkü 15 yıllık evliyim. Vagina daraltıcı krem kullandım ve çok memnun kaldım.

  4 ay önce
 • Elif yazdı

  Başka sitelerde sahte kızlık kanını çok yüksek fiyatlara satıyorlar ve aldıktan sonra da sürekli saçma sapan sms atıyorlar. İyi ki sonradan size ulaşabildim ve orijinal ürünü satın aldım. Gizlilik politikanıza tam manasıyla uyuyorsunuz.

  11 ay önce
 • Dicle yazdı

  Beni bu dertten kurtardın ya istediğin herşey gönlünce olsun Merveciğim.

  1 yıl önce
 • Merve yazdı

  Ben kapıda ödeme ile aldım 1 gün demiştiniz fakat 2 günde geldi ama ürün çok başarılı demin test ettik.

  7 ay önce
 • Ahmet yazdı

  Aldığımız yapay kızlık zarını detaylı bilgi almadan test ettik ve çok memnun olmadık. Daha sonra Merve Hanım bize yapay zarı nasıl kullanmamız gerektiğini en ince detaylarına kadar anlattı ve nerelerde yanlış yaptığımızı bize söyledi. Bıkmadan usanmadan bir saatten fazla görüştük ve tüm sorunlarımızı cevapladı. Ürünü sattıktan sonra bile bu kadar destek veren bir firma tanımadım ben. Hem benim hem de kız arkadaşımın hayatını kurtardınız diyebilirim. Sizlere çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  11 yıl önce
 • Zuhal yazdı

  Merveciğim ilk başta hiç inandırıcı değildi ama korkularımı yendin yani beni bu kadar mutlu edebilecek başka bir şey yoktu. Yazacak fazla bir şey bulamasam da çok iyi birisin her şey için çok teşekkürler.

  1 yıl önce
 • Esra yazdı

  Çok kısa girebiliyorum İnternet'e. Canım çok teşekkür ederim hayatımı müthiş bir şekilde değiştirdin. Hadi öptüm ben Esra uğrarım yine.

  10 ay önce
 • Melike yazdı

  Hayatımı kurtardınız, size ne kadar teşekkür etsem az Merve Hanım. Düğünüme gelemedin ama olsun canım inşallah hediyemi beğenmişsindir.

  1 yıl önce
 • Nurgül yazdı

  Söylediğiniz gibi 3 gün içerisinde yapay kızlık zarı Kıbrıs'a ulaştı Merve Abla. Dün erkek arkadaşım ile birlikte olduk ve artık aklımı sürekli kurcalayan ilk gece fobimden kurtuldum. Dediğin gibi işin içerisine birazcık da rol katarak inandırdım. Çok mutluyum abla çok.

  2 yıl önce
 • Asuman yazdı

  İnternet üzerinde gezinti yaparken bir forum sitesinde tanıştım bu ürün ile. İlk başta herkes gibi ben de çekindim ve uzun süre tereddütlerim devam etti. Fakat kızlık zarı dikimi fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı alternatifi olan yapay zarı kullanmaya mecbur gibi bir şeydim. Test ürününü kullanana kadar yorumların gerçekliğinden de şüpheliydim. Yapay kızlık zarını kullandım ve ben kendim çıkan sonuca inandım, eşimin de inanacağından eminim. Mayıs ayında düğünüm var ve artık içim rahat. Size

  1 yıl önce
 • Kadiriye yazdı

  Önce çok korkmuştum ama test ettiğimde rahatladım. İlk gecemizde biraz tedirgindim ama her şey yolunda gitti ve eşim dolayısıyla da ailesini inandıra bildim. Söz verdiğim gibi sonucu size bildiriyor ve teşekkür ediyorum.

  2 yıl önce
 • Tuba yazdı

  Ben küçükkken bir kaza sonucu kaybetmişin zarımı hatırlamıyorum. Mecbur ürünü kullanmak zorunda kaldım. En çok korktuğum kargo görevlisinin ürünü bana verirken beni tanımasıydı. Ama Merve hanım dediğigibi evrak şeklinde ve kendi isminde bir evrak gibi göndermiş. Demişti ama inanmamıştım bunun için teşekkür ediyorum.Aynı zamanda ilk test ettiğimde biraz yoğundu fakat eşim olmadığı ve kendim denediğimden ondan salgılanacak sıvı yerine 1-2 damla su dökmeyi unutmuşum. İkinci üründe her şeyi daha

  4 yıl önce
 • Seda yazdı

  Merhabalar, Geçtiğimiz bahar şenliklerinde kendimi kaybettiğim bir anda hayatımın anlamını da o gece kaybetmiştim. Ama her erkek gibi o ş... de beni terk etti. Allah belasını versin. Şuanda yeni ve ciddi bir ilişkiye başladım ve artık ikimizde dayanamıyoruz ama ben uzak duruyordum. Merve ablayı İnternet'te ararken buldum. Sıcakkanlı sohbetiyle önce beni rahatlattı ve gönderdiği mucize kızlık zarı ile de hayatımı kurtardı. Merve Anla sana çoooook teşekkür ediyorum. Isparta'ya gelme sözünü aldım g

  5 yıl önce
 • Gülsüm yazdı

  Test için sipariş verdim bu gece ne zaman elimde olur acaba?

  6 yıl önce
 • Hülya yazdı

  Üründen 1 adet deneme için almıştım ve inan hiç ümidim yoktu Merve.Ama ilk kendi kendime denememde inanmadım. Eski sevgilimle de diğer ürünü denedim acaba bir sorun olur mu diye ama sonuç mükemmel çok teşekkür ediyorum.

  10 yıl önce
 • Candan yazdı

  Üniversitede kendime sahip çıkamayıp ilk göz ağrıma kendimi teslim etmiştim. Ayrıldıktan sonra hayatım karanlığa bürünmüştü. Evlilik kafamda hep soru işareti oluşturuyordu. Daha fazla dayanamayıp araştırırken bekaret zarı ile tanıştım. Ürün dün elime ulaştı. 2'sini de bu gün denedim ve sonucu gördüm 2 adet daha sipariş verdim. Artık korkmuyorum. Özellikle Merve'ye çok teşekkürler.

  11 yıl önce
 • Özge yazdı

  Merve'ciğim eşime çok güzel bir sürpriz yapmış oldum şimdi her zamankinden daha bir ilgili davranıyor bana teşekkurler =)

  14 yıl önce
 • Aysu yazdı

  Yeğenimin zamanında yaptığı yanlıştan dolayı size ulaştık ve urunu aldık. Size çok teşekkür ediyoruz bizi bu dertten kurtardınız. Umarım yolladığım hediyeyi almışsındır Merve. İnternet kafeden giriyorum fazla duramayacağım öptüm seni görüşürüz.

  8 yıl önce
 • Selin yazdı

  Teşekkürler Merve Hanım, sayenizde hayatım kurtuldu. Telefonda bana yardımcı olan arkadaşlardan numaranızı istedim ama veremeyeceklerini belirttiler. Selamımı söyledim umarım ulaşmıştır.

  7 yıl önce
 • Sevil yazdı

  İlk başta ürüne güvenmemiştim ama Merve Hanım sağ olsun beni de ikna etmeyi başardı ve aciliyetim olduğu için ürünü ilk otobüsle gönderdi. Test edip hemen partnerim ile ilişkiye girdim ve partnerimin bana olan güvenini kazandım. Ömür boyu beni büyük dertten kurtardın Merve abla teşekkür ederim.

  16 yıl önce
 • Fatma yazdı

  Benim sorunum nişanlımın ailesi ileydi. Nişanlıma dürüst davrandım beni böyle kabul etti ama ailesinin kabul etmeyeceğinden korkuyorduk. İnternet'te sizi bulduk yapay kızlık zarının Türkiye temsilcisi olduğunuzu öğrendik ve tabi fiyatı da bizi çekti gayet memnunuz ileride ilişkimize renk katması açısından da sipariş edeceğim :)

  10 yıl önce
 • Suzan yazdı

  Sevgilimi çok seviyorum ve kızlık zarımın olmadığını ona söylediğim zaman beni terk edeceğinden çok korkuyorum. Umarım işe yarar.

  6 ay önce
 • Melisa yazdı

  Ben bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum Merve Abla, ne zaman online olacaksın ya :(

  7 yıl önce
 • Emel yazdı

  Ben yapay kızlık zarının işe yaramayacağını düşünüyordum ve oda arkadaşım ile iddiaya girdik. Maalesef ben kaybettim, ihtiyacı olan bayanlar için mükemmel bir şey gerçekten.

  1 yıl önce
 • Selma yazdı

  İlk gece ne yapacağımı çaresiz bir şekilde uzun yıllardır düşünüyordum. Kızlık zarı dikimi için gerekli param hiç olmadı, olsa da bulunduğum ilçede dikim yapan bir yer de yok. Yapay kızlık zarı benim sorunlarıma çözüm oldu.

  5 yıl önce
 • Burcu yazdı

  Kanama oluyor mu peki bu ürünü kullanınca, önemli olan kanın gelmesi?

  1 yıl önce
 • Baran yazdı

  Ben de yorumlardan etkilenerek yapay kızlık zarı siparişi verdim. Umarım işe yarayacaktır.

  3 yıl önce
 • Jasmin yazdı

  Siparişten sonra hemen ertesi gün kapıma kadar geldi. Vakit kaybetmeden Merve'den bilgi alıp kullandım. Çok güzel kızlık kanından hiç ayırt edilmiyor.

  8 yıl önce
 • Semra yazdı

  Ben sevgilimle ilişkiye girdim fakat beni terk etti şimdi bakire değilim. Sanırım o sırda kanamam olmamıştı şimdi başka biriyle beraberim evlilik düşünüyorum ailesi çok katı kurallı o da beni bu şekil kabul etmez eminim ama bu işe yarar mı ve ne kadar güvenli bana acil cevap yardım edin lütfen sipariş verdim hayırlısı bakalım

  1 yıl önce
 • Melis yazdı

  Yapay kızlık zarı kullandım. Gerçekten mükemmel bir şey ya büyük bir dertten kurtuldum.

  3 ay önce
 • Nagehan yazdı

  Ben de yapay kızlık zarı kullandım arkadaşlar. Satın almadan önce çok araştırdım ve çok korkularım vardı. test ürününü kullandığım zaman korkularımın ne kadar yersiz olduğunu anladım. Kızlık zarı yırtılması gibi hemen kan geldi ben bile kendimi bakire sandım o derece inandırıcıydı :)

  3 ay önce
 • Gülsüm yazdı

  Kullanıp kullanmamak konusunda çok kararsız kaldım ama denize düşen mantığı ile yapay kızlık zarını kullanmaya karar verdim. Siparişim bana ulaşıp ürünü test edip sonucu kendi gözüm ile görene kadar geceleri uyuyamadım desem yalan olmaz. Test ettiğimde çıkan sonuç ile içime su serpildi. Bu ürün gerçekten hayat kurtarıyor. Ben kullandım ve şuanda çok mutlu bir evliliğim var. Hakan Bey'in de dediği gibi önemli olan evlilikten sonraki sadakattir.

  6 ay önce
 • Ümmhan yazdı

  Simdi siparis verdim pazartsi gondereceklermis alip deneyip sizide bilgilendirecem umarim ise yarar cok merak ediyorm

  3 ay önce
 • Irmak yazdı

  Yapay kızlık zarı işe yarar mı diye çok merak ettim ve bu merakımın da yapay zarı kullanmadan geçmeyeceğini anlayarak sipariş verdim. Ürün bahsedildiği gibi dışarıdan anlaşılmayacak şekilde kapıda kadar geldi. Geldikten 1 hafta sonra deneme fırsatı buldum. Ürünü yerleştirip yarım saat kadar bekledim ve mastürbasyon yaparak parmağımı soktuğumda hemen kanamaya başladı. Boyası acaba çarşafta belli olur mu diye 1 gün kadar bekledim ama kuruduğunda da aynı kurumuş kan gibiydi. Yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor arkadaşlar süper bir şey.

  3 ay önce
 • Ülkü yazdı

  Daha önce daha ucuz olduğu ve yanında alınan ek ürünleri ücretsiz olarak verdikleri için bir siteden satın alıp kullanmıştım. Kullandıktan sonra 3 gün akıntı kesilmedi ve boyası da her yerimden çıkmadı. Hakan Bey'e ulaştığımda kullandığım ürünün Japon değil, Çin malı olduğunu söyledi. Fiyatta biraz daha bana yardımcı olarak bu sitede satılanı gönderdi ve kullandım. Diğer ürün ile hiç alakası yok. bekaret kanı hangi özellikleri gösteriyorsa sahte kızlık zarı da aynı özellikleri gösteriyor. Benim gibi hataya düşüp, bir kaç kuruş ucuz diye başka sitedeki ürünleri satın alıp kullanmayın arkadaşlar. Her şeyin orijinali en iyisi ve en güzeli. Hakan Bey ve Merve Hanım'a desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

  4 ay önce
 • Gülsüm yazdı

  Sipariş verirken ürünün kargocu tarafından anlaşılacağından ve işe yaramayacağından çok korkmuştum. Kargo kapalı bir şekilde zarfın içerisinde geldi. Dışarıdan kesinlikle anlaşılmıyor. Geldiği gibi yapay kızlık zarını kullandım. Sonuç mükemmel. Kızlık kanından ayırt edilecek bir şey kesinlikle değil. 3 ay önce şimdiki eşim ile kullandım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadan ilk gecemi atlattım. Aslında daha önce yaşadığım ilişkiler için ve bu ürünü kullanmak zorunda kaldığım için pişmanım ama başka ne yapabilirdim ki..

  5 ay önce
 • Ümmhan yazdı

  Simdi siparis verdim pazartsi gondereceklermis alip deneyip sizide bilgilendirecem umarim ise yarar cok merak ediyorm

  3 ay önce
 • seda yazdı

  Gerçekten ise yariyormu

  3 ay önce
 • Füsun yazdı

  Yapay kızlık zarı kullanıp kullanmamak arasında çok kararsız kalmıştım. Kızlık zarı dikimi için bir çok doktora muayene oldum ve fiyat aldım. Aslında fiyatını karşılayacak da gücüm vardı fakat doktorumun bir tanesi yapay kızlık zarı da kullanabileceğimden bahsetti. Doktor bile tavsiye ettiyse kesinlikle denemeyelim en çok 200 lira para kaybederim diye düşündüm. İyi ki de bu riski göze almışım. Yapay kızlık zarını kullandığım zaman ne kadar başarılı bir ürün olduğuna inanamadım. Parmağım ile müdahale ettiğim zaman hemen kan gibi akmaya başladı. Sildiğim zaman da elimden boyası hemen çıktı. uzun süre inceledim baktım ama kızlık kanından hiç bir şekilde ayırt edemedim. Kızlık zarı ameliyatı olmayı düşünen bütün arkadaşlara bu ürünü tavsiye ederim. Hiç düşünmeden alın deneyin sonucu görün.

  3 ay önce
 • Buse yazdı

  Ben bi adamı seviyorum ve kaybetmek istemiyorum kız değilim ama kız olmagimi öğrenince benden ayrılcak bliorm bu ürün nasıl kullanılıyor?

  3 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Buse Hanım, siz ve sizin gibi bayanlar için üretilmiş olan yapay kızlık zarının nasıl kullanıldığını https://www.bekaretzari.com/kullanimi adresinden öğrenebileceğiniz gibi, sitemizdeki canlı destek bölümünden veya telefon numaralarından da iletişime geçerek, konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Umarız size de yardımcı olabiliriz.

  2 ay önce
 • Seda yazdı

  Bu ürünü kullanmak istiyorum faka kafamda soyle bir soru var.kızlık zari zorlandiktan sonra bozulur ve bu yapay zar kani hemen mi geliyor yoksa Penis zorlayincami kullananlar bilgi istiyorum

  2 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Seda, penis müdahalesi olmadan 2 saate kadar ürün içeride dayanır akma, kayma ve düşme yapmamaktadır.

  2 ay önce
 • esmer yazdı

  Kesin sonucmu ve fiyatı ne kadar 18 yaşındayım tecavüze uğradım ablam bana destek çıktı bunu bulduk sipariş versem sonuç alirmiyim merve abla

  2 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Esmer, yapay kızlık zarı kullanmak bekaretin yeniden kazanılması açısından kesin sonuç veren bir bekaret hilesidir. Fiyatı 2018 yılında da sadece 199 TL. 18 yaşını doldurduysan ürünümüzü satın alarak kullanabilirsin. 18 yaş altına maalesef satışımız bulunmamaktadır. Sipariş verdiğinde zaten sana 2 adet gönderiyoruz. İlk ürünü bize danışıp, kullanım talimatlarını alarak kullandığın taktirde sonucu görebilirsin. Diğer ürünü ona göre gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsin.

  2 ay önce
 • Fatma yazdı

  Çok güzel bir ürün benim hayatımı kurtardı. gerçekten işe yarıyor. Başka siteden alıp dolandırılmayın distribütör olan Hakan bey'in ürünü en iyisi. ben başkalarını da denedim ama sonuç alamamıştım.

  2 ay önce
 • kuzu yazdı

  Merve Hanım merhaba. Bende alıp kullanmak istiyorum fakat korkuyorum işe yarayıp yaramama konusunda rica etsem destek olur musunuz teşekkürler.

  2 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar canım, elbette destek olurum. Canlı destekteyim yazabilirsin bana.

  1 ay önce
 • Gonca Gül yazdı

  Yapay kızlık zarını kullananların yorumlarını okuduktan sonra ben de kullanmaya karar verdim ve Merve Hanım'dan sipariş verdim. Ürün elime geçip kullanana kadar her konuda benden desteğini esirgemedi. Bizim sorunumuz ailelerin kızlık kanı görme ihtimallerine karşı kendimizi garantiye almak olduğundan dolayı sözlüm ile beraber ilk ürünü denedik. Kızlık zarım patladığı an nasıl sonuç aldıysam bu üründe de aynı sonucu aldım. Rengi, kokusu, şekli her şeyi kesinlikle ayırt edilmiyor. Ben çok memnun kaldım. Evlendiğimiz zaman ailelerimiz bizden bekaret çarşafı istemedi. Fakat ben her ihtimale karşı ne olur ne olmaz diye yine de saklıyorum.

  1 ay önce
 • Ipek yazdı

  Cidden ise yarıyor mu ? İlişkiye girmeden kac dakika önce uygulamalıyız nişanlımı kaybetmektende cok korkuyorum

  1 ay önce
 • gül erdem yazdı

  Gerçekten bir ise yariyormu bir tehlikesi yokmu ben tecavuze ugradm ve sevgilim var ona soyleyemiyorum soylesem beni terk edecek ben ne yapacam bilmiyorum bana bilgi verirmisiniz

  1 ay önce
 • Durdane yazdı

  Söz verdikleri gibi kapalı kargo içerisinde geldi ve kargocu dahil kimsenin ne satın aldığımı anlaması mümkün değil. Dün gece test ürününü kullandım. Bekaret kanından ayırt edilmiyor. Parmağım ile müdahale ettiğimde hemen akmaya başladı. Düğünüme daha en az 2 yıl var ama ileride bu ürünü bulup bulamayacağım belli olmadığından kalan zarı saklayacağım.

  1 ay önce
 • Nazlı yazdı

  Kaç gün içinde ürün elimize ulaşıyor?

  1 ay önce
 • Merve yazdı

  Nazlı, siparişin İstanbul ve Antalya'da aynı gün içerisinde hızlı kurye ile teslim edilebiliyor. Kargo ile istersen de 1-2 iş günü içerisinde teslim alabilirsin.

  1 ay önce
 • Ayşe yazdı

  Denemekten zarar gelmez

  1 ay önce
 • Ayşegül yazdı

  Başka sitelerden aldığım ürünleri kullandığım zaman hiç memnun kalmadım fakat Merve Hanım'a arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Gerçekten çok dürüst ve ilgili bir satıcı. her konuda bize destek oldu. Yapay zardan çok memnun kaldım.

  1 ay önce
 • Yağmur yazdı

  Acil ürün ile ilgili detaylı bilgi almam mümkün mü acaba Merve Hanım?

  1 ay önce
 • Buse yazdı

  Yap zar doktorda belli olur mu acil cevap bekliyorum lütfen

  3 hafta önce
 • asya yazdı

  Bende almak istiyorum ama becerememekten korkuyorum ya tutmazsa beceremezsem zor durumdayim

  3 hafta önce
 • Jade yazdı

  Defalarca ilişkiye girmiş bir erkek anlar mı acaba?

  3 hafta önce
 • Elifnaz yazdı

  Ben tampon kullanmiycam ürün pazartesi elimde olacak sevgilimle deniycez sadece yapay zar işe yarar mı

  2 hafta önce
 • Ceren yazdı

  Merve hanım gerçekten kesim çözüm ise almak istiyorum

  2 hafta önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar,Yağmur Hanım, ürünümüz ile detaylı bilgiyi sitemizden alabileceğin gibi canlı destek bölümünden benim ile de iletişime geçerek bilgi alabilirsin.Buseciğim, doktor tarafından muayenede yapay kızlık zarı da, kızlık zarı dikimi de belli olmaktadır. Fakat adli bir olay olmadıktan sonra doktor muayene yapamaz.Ayşe Hanım, korkacak hiç bir şey yok. İlk test ürününü kullandığın zaman korkularının ne kadar yersiz olduğunu anlayabilirsin.Jale Hanım, defalarca ilişkiye giren bir erkek dahi yapay kızlık zarı kullandığını kesinlikle anlamayacaktır.Elif Naz, tampon kullanmanızı iyi bir sonuç için kesinlikle tavsiye ediyorum.

  2 hafta önce
 • Ahmet yazdı

  Eşim ile nişanlılık döneminde birlikte olduk. Evlendiğimiz gece ailelerimizin çarşafa bakma ihtimallerini riske atmayarak yapay kızlık zarı satın aldık ve kullandık. Üründen çok memnun kaldık. Ailelerimiz çarşaf istemediler fakat, ihtiyacı olan bayan arkadaşlarımızın çok işine yarayacağını düşünüyorum.

  2 hafta önce
 • Ayşe yazdı

  Her insan hayatında hata yapabilir. Ben de bir hata yaptım ve bu hata yüzünden ömür boyu acı çekmek istemiyordum. Yapmış olduğum hatanın da büyüklüğünün oldukça farkındaydım. Bekaret sorununa çözüm arayıp kızlık zarı dikimi ameliyatlarını araştırırken yapay kızlık zarı ile tanıştım. Çekincelerim olsa bile denemek zorundaydım ve sipariş verdim. İlk ürünü tek başıma denediğim zaman ne kadar güzel sonuç verdiğini anladım ve diğer ürünü de belirtilen şekilde kullanarak ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım. Şuan çok mutlu bir evliliğim var ve eşime oldukça sadık birisiyim. Bu ürüne güvenerek bekaretini başkasına vermek mantıklı olmasa da benim gibi hata yapan bayanların mutlaka kullanmaları gereken bir ürün.

  2 hafta önce
Hadi! Sende kendi yorumunu kat
İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 779 72 04