Müşteri Yorumları
 • Çisem yazdı

  Sitenizdeki anne boyutu dergisi ile Hakan Bey'in yaptığı röportajı okuduktan sonra gerçek ürünün bu sitede satıldığı kanaatine vardım ve tereddütsüz ürünü sitenizden sipariş verdim. Test ürününde sonuca kendim bile inanamadım. Bir yapay ürün ancak bu adar gerçekçi olabilirdi. Şuan sevgilim benim kız olduğuma inandı ve nişanımızı yaptık. Sizlere ömür boyu dua edeceğim. Hakan Bey'in de dediği gibi önemli olan evlilikten sonraki sadakat gerçekten..

  1 yıl önce
 • Meltem yazdı

  299 TL verip Alman malı olduğu söylenilen yapay kızlık zarını aldım fakat açık pembe olan boya 2 gün elimden çıkmadı Alman ürünlerinin Çin'de üretilip Türkiye'de Alman kutusu basıldığını yeni öğrendim. Hakan Bey sayesinde Japon ürününü denedim ve sonuçtan gayet memnunum. Başta Hakan Bey ve Merve Hanım olmak üzere tüm bekaretzari.com ekibine beni geceleri rahat uyuttuğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

  2 yıl önce
 • Adem yazdı

  Teşekkürler Merve Hanım. Beni büyük bir dertten kurtardınız. Dualarım sizinle.

  3 yıl önce
 • Berna yazdı

  Ürün kargosu gayet hızlı ve gizli bir biçimde geliyor. Merve Hanım dediğiniz her şey oldu ve başarılı geçti. Çok sağ olun.

  2 yıl önce
 • Cansel yazdı

  Yapay kızlık zarını ailelerimiz için kullandık. Zaten eşimle daha önce birlikte olduğum için eşime karşı herhangi bir sorunum yoktu. Gerdek gecesinden önce her ihtimale karşı denemiştik ve çok güzel sonuç almıştık. Ailelerimiz bizden herhangi bir bekaret belirtisi istemediğinden dolayı diğer ürünü kullanmaya gerek kalmadı. Ama yine de ihtiyacı olan arkadaşlar için çok başarılı bir şey. Ben tavsiye ediyorum.

  1 yıl önce
 • Meryem yazdı

  Ben yapay kızlık zarı kullanmadım çünkü 15 yıllık evliyim. Vagina daraltıcı krem kullandım ve çok memnun kaldım.

  1 yıl önce
 • Elif yazdı

  Başka sitelerde sahte kızlık kanını çok yüksek fiyatlara satıyorlar ve aldıktan sonra da sürekli saçma sapan sms atıyorlar. İyi ki sonradan size ulaşabildim ve orijinal ürünü satın aldım. Gizlilik politikanıza tam manasıyla uyuyorsunuz.

  2 yıl önce
 • Dicle yazdı

  Beni bu dertten kurtardın ya istediğin herşey gönlünce olsun Merveciğim.

  2 yıl önce
 • Merve yazdı

  Ben kapıda ödeme ile aldım 1 gün demiştiniz fakat 2 günde geldi ama ürün çok başarılı demin test ettik.

  1 yıl önce
 • Ahmet yazdı

  Aldığımız yapay kızlık zarını detaylı bilgi almadan test ettik ve çok memnun olmadık. Daha sonra Merve Hanım bize yapay zarı nasıl kullanmamız gerektiğini en ince detaylarına kadar anlattı ve nerelerde yanlış yaptığımızı bize söyledi. Bıkmadan usanmadan bir saatten fazla görüştük ve tüm sorunlarımızı cevapladı. Ürünü sattıktan sonra bile bu kadar destek veren bir firma tanımadım ben. Hem benim hem de kız arkadaşımın hayatını kurtardınız diyebilirim. Sizlere çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  12 yıl önce
 • Zuhal yazdı

  Merveciğim ilk başta hiç inandırıcı değildi ama korkularımı yendin yani beni bu kadar mutlu edebilecek başka bir şey yoktu. Yazacak fazla bir şey bulamasam da çok iyi birisin her şey için çok teşekkürler.

  2 yıl önce
 • Esra yazdı

  Çok kısa girebiliyorum İnternet'e. Canım çok teşekkür ederim hayatımı müthiş bir şekilde değiştirdin. Hadi öptüm ben Esra uğrarım yine.

  2 yıl önce
 • Melike yazdı

  Hayatımı kurtardınız, size ne kadar teşekkür etsem az Merve Hanım. Düğünüme gelemedin ama olsun canım inşallah hediyemi beğenmişsindir.

  2 yıl önce
 • Nurgül yazdı

  Söylediğiniz gibi 3 gün içerisinde yapay kızlık zarı Kıbrıs'a ulaştı Merve Abla. Dün erkek arkadaşım ile birlikte olduk ve artık aklımı sürekli kurcalayan ilk gece fobimden kurtuldum. Dediğin gibi işin içerisine birazcık da rol katarak inandırdım. Çok mutluyum abla çok.

  3 yıl önce
 • Asuman yazdı

  İnternet üzerinde gezinti yaparken bir forum sitesinde tanıştım bu ürün ile. İlk başta herkes gibi ben de çekindim ve uzun süre tereddütlerim devam etti. Fakat kızlık zarı dikimi fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı alternatifi olan yapay zarı kullanmaya mecbur gibi bir şeydim. Test ürününü kullanana kadar yorumların gerçekliğinden de şüpheliydim. Yapay kızlık zarını kullandım ve ben kendim çıkan sonuca inandım, eşimin de inanacağından eminim. Mayıs ayında düğünüm var ve artık içim rahat. Size

  2 yıl önce
 • Kadiriye yazdı

  Önce çok korkmuştum ama test ettiğimde rahatladım. İlk gecemizde biraz tedirgindim ama her şey yolunda gitti ve eşim dolayısıyla da ailesini inandıra bildim. Söz verdiğim gibi sonucu size bildiriyor ve teşekkür ediyorum.

  3 yıl önce
 • Tuba yazdı

  Ben küçükkken bir kaza sonucu kaybetmişin zarımı hatırlamıyorum. Mecbur ürünü kullanmak zorunda kaldım. En çok korktuğum kargo görevlisinin ürünü bana verirken beni tanımasıydı. Ama Merve hanım dediğigibi evrak şeklinde ve kendi isminde bir evrak gibi göndermiş. Demişti ama inanmamıştım bunun için teşekkür ediyorum.Aynı zamanda ilk test ettiğimde biraz yoğundu fakat eşim olmadığı ve kendim denediğimden ondan salgılanacak sıvı yerine 1-2 damla su dökmeyi unutmuşum. İkinci üründe her şeyi daha

  4 yıl önce
 • Seda yazdı

  Merhabalar, Geçtiğimiz bahar şenliklerinde kendimi kaybettiğim bir anda hayatımın anlamını da o gece kaybetmiştim. Ama her erkek gibi o ş... de beni terk etti. Allah belasını versin. Şuanda yeni ve ciddi bir ilişkiye başladım ve artık ikimizde dayanamıyoruz ama ben uzak duruyordum. Merve ablayı İnternet'te ararken buldum. Sıcakkanlı sohbetiyle önce beni rahatlattı ve gönderdiği mucize kızlık zarı ile de hayatımı kurtardı. Merve Anla sana çoooook teşekkür ediyorum. Isparta'ya gelme sözünü aldım g

  5 yıl önce
 • Gülsüm yazdı

  Test için sipariş verdim bu gece ne zaman elimde olur acaba?

  7 yıl önce
 • Hülya yazdı

  Üründen 1 adet deneme için almıştım ve inan hiç ümidim yoktu Merve.Ama ilk kendi kendime denememde inanmadım. Eski sevgilimle de diğer ürünü denedim acaba bir sorun olur mu diye ama sonuç mükemmel çok teşekkür ediyorum.

  11 yıl önce
 • Candan yazdı

  Üniversitede kendime sahip çıkamayıp ilk göz ağrıma kendimi teslim etmiştim. Ayrıldıktan sonra hayatım karanlığa bürünmüştü. Evlilik kafamda hep soru işareti oluşturuyordu. Daha fazla dayanamayıp araştırırken bekaret zarı ile tanıştım. Ürün dün elime ulaştı. 2'sini de bu gün denedim ve sonucu gördüm 2 adet daha sipariş verdim. Artık korkmuyorum. Özellikle Merve'ye çok teşekkürler.

  12 yıl önce
 • Özge yazdı

  Merve'ciğim eşime çok güzel bir sürpriz yapmış oldum şimdi her zamankinden daha bir ilgili davranıyor bana teşekkurler =)

  15 yıl önce
 • Aysu yazdı

  Yeğenimin zamanında yaptığı yanlıştan dolayı size ulaştık ve urunu aldık. Size çok teşekkür ediyoruz bizi bu dertten kurtardınız. Umarım yolladığım hediyeyi almışsındır Merve. İnternet kafeden giriyorum fazla duramayacağım öptüm seni görüşürüz.

  9 yıl önce
 • Selin yazdı

  Teşekkürler Merve Hanım, sayenizde hayatım kurtuldu. Telefonda bana yardımcı olan arkadaşlardan numaranızı istedim ama veremeyeceklerini belirttiler. Selamımı söyledim umarım ulaşmıştır.

  8 yıl önce
 • Sevil yazdı

  İlk başta ürüne güvenmemiştim ama Merve Hanım sağ olsun beni de ikna etmeyi başardı ve aciliyetim olduğu için ürünü ilk otobüsle gönderdi. Test edip hemen partnerim ile ilişkiye girdim ve partnerimin bana olan güvenini kazandım. Ömür boyu beni büyük dertten kurtardın Merve abla teşekkür ederim.

  16 yıl önce
 • Fatma yazdı

  Benim sorunum nişanlımın ailesi ileydi. Nişanlıma dürüst davrandım beni böyle kabul etti ama ailesinin kabul etmeyeceğinden korkuyorduk. İnternet'te sizi bulduk yapay kızlık zarının Türkiye temsilcisi olduğunuzu öğrendik ve tabi fiyatı da bizi çekti gayet memnunuz ileride ilişkimize renk katması açısından da sipariş edeceğim :)

  11 yıl önce
 • Suzan yazdı

  Sevgilimi çok seviyorum ve kızlık zarımın olmadığını ona söylediğim zaman beni terk edeceğinden çok korkuyorum. Umarım işe yarar.

  1 yıl önce
 • Melisa yazdı

  Ben bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum Merve Abla, ne zaman online olacaksın ya :(

  8 yıl önce
 • Emel yazdı

  Ben yapay kızlık zarının işe yaramayacağını düşünüyordum ve oda arkadaşım ile iddiaya girdik. Maalesef ben kaybettim, ihtiyacı olan bayanlar için mükemmel bir şey gerçekten.

  2 yıl önce
 • Selma yazdı

  İlk gece ne yapacağımı çaresiz bir şekilde uzun yıllardır düşünüyordum. Kızlık zarı dikimi için gerekli param hiç olmadı, olsa da bulunduğum ilçede dikim yapan bir yer de yok. Yapay kızlık zarı benim sorunlarıma çözüm oldu.

  6 yıl önce
 • Burcu yazdı

  Kanama oluyor mu peki bu ürünü kullanınca, önemli olan kanın gelmesi?

  2 yıl önce
 • Baran yazdı

  Ben de yorumlardan etkilenerek yapay kızlık zarı siparişi verdim. Umarım işe yarayacaktır.

  4 yıl önce
 • Jasmin yazdı

  Siparişten sonra hemen ertesi gün kapıma kadar geldi. Vakit kaybetmeden Merve'den bilgi alıp kullandım. Çok güzel kızlık kanından hiç ayırt edilmiyor.

  9 yıl önce
 • Semra yazdı

  Ben sevgilimle ilişkiye girdim fakat beni terk etti şimdi bakire değilim. Sanırım o sırda kanamam olmamıştı şimdi başka biriyle beraberim evlilik düşünüyorum ailesi çok katı kurallı o da beni bu şekil kabul etmez eminim ama bu işe yarar mı ve ne kadar güvenli bana acil cevap yardım edin lütfen sipariş verdim hayırlısı bakalım

  2 yıl önce
 • Melis yazdı

  Yapay kızlık zarı kullandım. Gerçekten mükemmel bir şey ya büyük bir dertten kurtuldum.

  1 yıl önce
 • Nagehan yazdı

  Ben de yapay kızlık zarı kullandım arkadaşlar. Satın almadan önce çok araştırdım ve çok korkularım vardı. test ürününü kullandığım zaman korkularımın ne kadar yersiz olduğunu anladım. Kızlık zarı yırtılması gibi hemen kan geldi ben bile kendimi bakire sandım o derece inandırıcıydı :)

  1 yıl önce
 • Gülsüm yazdı

  Kullanıp kullanmamak konusunda çok kararsız kaldım ama denize düşen mantığı ile yapay kızlık zarını kullanmaya karar verdim. Siparişim bana ulaşıp ürünü test edip sonucu kendi gözüm ile görene kadar geceleri uyuyamadım desem yalan olmaz. Test ettiğimde çıkan sonuç ile içime su serpildi. Bu ürün gerçekten hayat kurtarıyor. Ben kullandım ve şuanda çok mutlu bir evliliğim var. Hakan Bey'in de dediği gibi önemli olan evlilikten sonraki sadakattir.

  1 yıl önce
 • Ümmhan yazdı

  Simdi siparis verdim pazartsi gondereceklermis alip deneyip sizide bilgilendirecem umarim ise yarar cok merak ediyorm

  1 yıl önce
 • Irmak yazdı

  Yapay kızlık zarı işe yarar mı diye çok merak ettim ve bu merakımın da yapay zarı kullanmadan geçmeyeceğini anlayarak sipariş verdim. Ürün bahsedildiği gibi dışarıdan anlaşılmayacak şekilde kapıda kadar geldi. Geldikten 1 hafta sonra deneme fırsatı buldum. Ürünü yerleştirip yarım saat kadar bekledim ve mastürbasyon yaparak parmağımı soktuğumda hemen kanamaya başladı. Boyası acaba çarşafta belli olur mu diye 1 gün kadar bekledim ama kuruduğunda da aynı kurumuş kan gibiydi. Yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor arkadaşlar süper bir şey.

  1 yıl önce
 • Ülkü yazdı

  Daha önce daha ucuz olduğu ve yanında alınan ek ürünleri ücretsiz olarak verdikleri için bir siteden satın alıp kullanmıştım. Kullandıktan sonra 3 gün akıntı kesilmedi ve boyası da her yerimden çıkmadı. Hakan Bey'e ulaştığımda kullandığım ürünün Japon değil, Çin malı olduğunu söyledi. Fiyatta biraz daha bana yardımcı olarak bu sitede satılanı gönderdi ve kullandım. Diğer ürün ile hiç alakası yok. bekaret kanı hangi özellikleri gösteriyorsa sahte kızlık zarı da aynı özellikleri gösteriyor. Benim gibi hataya düşüp, bir kaç kuruş ucuz diye başka sitedeki ürünleri satın alıp kullanmayın arkadaşlar. Her şeyin orijinali en iyisi ve en güzeli. Hakan Bey ve Merve Hanım'a desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

  1 yıl önce
 • Gülsüm yazdı

  Sipariş verirken ürünün kargocu tarafından anlaşılacağından ve işe yaramayacağından çok korkmuştum. Kargo kapalı bir şekilde zarfın içerisinde geldi. Dışarıdan kesinlikle anlaşılmıyor. Geldiği gibi yapay kızlık zarını kullandım. Sonuç mükemmel. Kızlık kanından ayırt edilecek bir şey kesinlikle değil. 3 ay önce şimdiki eşim ile kullandım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadan ilk gecemi atlattım. Aslında daha önce yaşadığım ilişkiler için ve bu ürünü kullanmak zorunda kaldığım için pişmanım ama başka ne yapabilirdim ki..

  1 yıl önce
 • Ümmhan yazdı

  Simdi siparis verdim pazartsi gondereceklermis alip deneyip sizide bilgilendirecem umarim ise yarar cok merak ediyorm

  1 yıl önce
 • seda yazdı

  Gerçekten ise yariyormu

  1 yıl önce
 • Füsun yazdı

  Yapay kızlık zarı kullanıp kullanmamak arasında çok kararsız kalmıştım. Kızlık zarı dikimi için bir çok doktora muayene oldum ve fiyat aldım. Aslında fiyatını karşılayacak da gücüm vardı fakat doktorumun bir tanesi yapay kızlık zarı da kullanabileceğimden bahsetti. Doktor bile tavsiye ettiyse kesinlikle denemeyelim en çok 200 lira para kaybederim diye düşündüm. İyi ki de bu riski göze almışım. Yapay kızlık zarını kullandığım zaman ne kadar başarılı bir ürün olduğuna inanamadım. Parmağım ile müdahale ettiğim zaman hemen kan gibi akmaya başladı. Sildiğim zaman da elimden boyası hemen çıktı. uzun süre inceledim baktım ama kızlık kanından hiç bir şekilde ayırt edemedim. Kızlık zarı ameliyatı olmayı düşünen bütün arkadaşlara bu ürünü tavsiye ederim. Hiç düşünmeden alın deneyin sonucu görün.

  1 yıl önce
 • Buse yazdı

  Ben bi adamı seviyorum ve kaybetmek istemiyorum kız değilim ama kız olmagimi öğrenince benden ayrılcak bliorm bu ürün nasıl kullanılıyor?

  1 yıl önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Buse Hanım, siz ve sizin gibi bayanlar için üretilmiş olan yapay kızlık zarının nasıl kullanıldığını https://www.bekaretzari.com/kullanimi adresinden öğrenebileceğiniz gibi, sitemizdeki canlı destek bölümünden veya telefon numaralarından da iletişime geçerek, konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Umarız size de yardımcı olabiliriz.

  1 yıl önce
 • Seda yazdı

  Bu ürünü kullanmak istiyorum faka kafamda soyle bir soru var.kızlık zari zorlandiktan sonra bozulur ve bu yapay zar kani hemen mi geliyor yoksa Penis zorlayincami kullananlar bilgi istiyorum

  1 yıl önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Seda, penis müdahalesi olmadan 2 saate kadar ürün içeride dayanır akma, kayma ve düşme yapmamaktadır.

  1 yıl önce
 • esmer yazdı

  Kesin sonucmu ve fiyatı ne kadar 18 yaşındayım tecavüze uğradım ablam bana destek çıktı bunu bulduk sipariş versem sonuç alirmiyim merve abla

  11 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Esmer, yapay kızlık zarı kullanmak bekaretin yeniden kazanılması açısından kesin sonuç veren bir bekaret hilesidir. Fiyatı 2018 yılında da sadece 199 TL. 18 yaşını doldurduysan ürünümüzü satın alarak kullanabilirsin. 18 yaş altına maalesef satışımız bulunmamaktadır. Sipariş verdiğinde zaten sana 2 adet gönderiyoruz. İlk ürünü bize danışıp, kullanım talimatlarını alarak kullandığın taktirde sonucu görebilirsin. Diğer ürünü ona göre gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsin.

  11 ay önce
 • Fatma yazdı

  Çok güzel bir ürün benim hayatımı kurtardı. gerçekten işe yarıyor. Başka siteden alıp dolandırılmayın distribütör olan Hakan bey'in ürünü en iyisi. ben başkalarını da denedim ama sonuç alamamıştım.

  11 ay önce
 • kuzu yazdı

  Merve Hanım merhaba. Bende alıp kullanmak istiyorum fakat korkuyorum işe yarayıp yaramama konusunda rica etsem destek olur musunuz teşekkürler.

  11 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar canım, elbette destek olurum. Canlı destekteyim yazabilirsin bana.

  11 ay önce
 • Gonca Gül yazdı

  Yapay kızlık zarını kullananların yorumlarını okuduktan sonra ben de kullanmaya karar verdim ve Merve Hanım'dan sipariş verdim. Ürün elime geçip kullanana kadar her konuda benden desteğini esirgemedi. Bizim sorunumuz ailelerin kızlık kanı görme ihtimallerine karşı kendimizi garantiye almak olduğundan dolayı sözlüm ile beraber ilk ürünü denedik. Kızlık zarım patladığı an nasıl sonuç aldıysam bu üründe de aynı sonucu aldım. Rengi, kokusu, şekli her şeyi kesinlikle ayırt edilmiyor. Ben çok memnun kaldım. Evlendiğimiz zaman ailelerimiz bizden bekaret çarşafı istemedi. Fakat ben her ihtimale karşı ne olur ne olmaz diye yine de saklıyorum.

  11 ay önce
 • Ipek yazdı

  Cidden ise yarıyor mu ? İlişkiye girmeden kac dakika önce uygulamalıyız nişanlımı kaybetmektende cok korkuyorum

  11 ay önce
 • gül erdem yazdı

  Gerçekten bir ise yariyormu bir tehlikesi yokmu ben tecavuze ugradm ve sevgilim var ona soyleyemiyorum soylesem beni terk edecek ben ne yapacam bilmiyorum bana bilgi verirmisiniz

  11 ay önce
 • Durdane yazdı

  Söz verdikleri gibi kapalı kargo içerisinde geldi ve kargocu dahil kimsenin ne satın aldığımı anlaması mümkün değil. Dün gece test ürününü kullandım. Bekaret kanından ayırt edilmiyor. Parmağım ile müdahale ettiğimde hemen akmaya başladı. Düğünüme daha en az 2 yıl var ama ileride bu ürünü bulup bulamayacağım belli olmadığından kalan zarı saklayacağım.

  11 ay önce
 • Nazlı yazdı

  Kaç gün içinde ürün elimize ulaşıyor?

  11 ay önce
 • Merve yazdı

  Nazlı, siparişin İstanbul ve Antalya'da aynı gün içerisinde hızlı kurye ile teslim edilebiliyor. Kargo ile istersen de 1-2 iş günü içerisinde teslim alabilirsin.

  11 ay önce
 • Ayşe yazdı

  Denemekten zarar gelmez

  11 ay önce
 • Ayşegül yazdı

  Başka sitelerden aldığım ürünleri kullandığım zaman hiç memnun kalmadım fakat Merve Hanım'a arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Gerçekten çok dürüst ve ilgili bir satıcı. her konuda bize destek oldu. Yapay zardan çok memnun kaldım.

  11 ay önce
 • Yağmur yazdı

  Acil ürün ile ilgili detaylı bilgi almam mümkün mü acaba Merve Hanım?

  11 ay önce
 • Buse yazdı

  Yap zar doktorda belli olur mu acil cevap bekliyorum lütfen

  10 ay önce
 • asya yazdı

  Bende almak istiyorum ama becerememekten korkuyorum ya tutmazsa beceremezsem zor durumdayim

  10 ay önce
 • Jade yazdı

  Defalarca ilişkiye girmiş bir erkek anlar mı acaba?

  10 ay önce
 • Elifnaz yazdı

  Ben tampon kullanmiycam ürün pazartesi elimde olacak sevgilimle deniycez sadece yapay zar işe yarar mı

  10 ay önce
 • Ceren yazdı

  Merve hanım gerçekten kesim çözüm ise almak istiyorum

  10 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar,Yağmur Hanım, ürünümüz ile detaylı bilgiyi sitemizden alabileceğin gibi canlı destek bölümünden benim ile de iletişime geçerek bilgi alabilirsin.Buseciğim, doktor tarafından muayenede yapay kızlık zarı da, kızlık zarı dikimi de belli olmaktadır. Fakat adli bir olay olmadıktan sonra doktor muayene yapamaz.Ayşe Hanım, korkacak hiç bir şey yok. İlk test ürününü kullandığın zaman korkularının ne kadar yersiz olduğunu anlayabilirsin.Jale Hanım, defalarca ilişkiye giren bir erkek dahi yapay kızlık zarı kullandığını kesinlikle anlamayacaktır.Elif Naz, tampon kullanmanızı iyi bir sonuç için kesinlikle tavsiye ediyorum.

  10 ay önce
 • Ahmet yazdı

  Eşim ile nişanlılık döneminde birlikte olduk. Evlendiğimiz gece ailelerimizin çarşafa bakma ihtimallerini riske atmayarak yapay kızlık zarı satın aldık ve kullandık. Üründen çok memnun kaldık. Ailelerimiz çarşaf istemediler fakat, ihtiyacı olan bayan arkadaşlarımızın çok işine yarayacağını düşünüyorum.

  10 ay önce
 • Ayşe yazdı

  Her insan hayatında hata yapabilir. Ben de bir hata yaptım ve bu hata yüzünden ömür boyu acı çekmek istemiyordum. Yapmış olduğum hatanın da büyüklüğünün oldukça farkındaydım. Bekaret sorununa çözüm arayıp kızlık zarı dikimi ameliyatlarını araştırırken yapay kızlık zarı ile tanıştım. Çekincelerim olsa bile denemek zorundaydım ve sipariş verdim. İlk ürünü tek başıma denediğim zaman ne kadar güzel sonuç verdiğini anladım ve diğer ürünü de belirtilen şekilde kullanarak ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım. Şuan çok mutlu bir evliliğim var ve eşime oldukça sadık birisiyim. Bu ürüne güvenerek bekaretini başkasına vermek mantıklı olmasa da benim gibi hata yapan bayanların mutlaka kullanmaları gereken bir ürün.

  10 ay önce
 • Serap yazdı

  Yapay kızlık zarını yaklaşık 2 yıl önce Merve Hanım'dan satın alarak kullanmıştım. Sitede belirttikleri gibi gayet olumlu bir sonuç gösterdi ve evlendim. Yorum sayfasında bir çok bayan arkadaşımızın tedirgin olduğunu gördüm ve buraya yazmak ihtiyacı hissettim. Arkadaşlar gerçekten kızlık zarı dikimine hiç gerek kalmadan bu ürün ile bakirelik sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Zaten ilk ürünü test eder etmez nasıl güzel sonuç verdiğini kendi gözleriniz ile şahit olacaksınız. Yine de soruları olan olursa cevaplayabilirim.

  10 ay önce
 • Mine yazdı

  Kulanmak istiyorum ama korkularımda var gerçekten ilk gecede anlaşılmaz demi

  10 ay önce
 • ıpek yazdı

  ayşe hanım anlaşılmıyor demi dediğinize göre atlatmışsınız ben kaymasından düşmesinden korkuyorum ilişkiye girmeden ne kadar önce denediniz zarı yani eşimle ilişkiye girmeden önce kanamasından dolayı da endişem var

  10 ay önce
 • Büşra yazdı

  Merve hanım ürünü sipariş vereceğim fakat biraz tedirginim bana yardımcı olur musunuz lütfen

  9 ay önce
 • Serpil yazdı

  İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerin içerisinde sorun yaşamadığım nadir firmaların arasındasınız. Söz verdiğiniz her şeyi yerine getirdiniz. Ürününüz çok başarılı ben hem test ettim hem de diğer ürünü arkadaşım ile kullandım. İhtiyacı olan bayanların kaçırmaması gereken bir şey ve fiyatı da gerçekten çok uygun.

  9 ay önce
 • Sedef yazdı

  Çok zor durumdayım aylardır tek düşündüğüm konu bu oldu. Çok araştırıdm sitelerde. Hem dikimi hem sahte kızlık zarını. Dikim de tutmayabiliyormuş. O masaya çok ak çok utanç verici bi durum ayrıca. Sahte zara da güvenmek istiyorum. Lütfen yardım edin bana

  9 ay önce
 • Hayal yazdı

  Ürünün kullanma ömrü ne kadar bi kaç yıla kadar saklayabilirmiyiz

  9 ay önce
 • Durdane yazdı

  3 yıl önce bekaretimi kaybedip, sevgilimden ayrıldığım zaman çok pişman oldum. Kızlık zarı dikimi ile ilgili bir çok doktor ile görüştüm fakat fiyatları çok yüksek olduğundan dolayı çaresiz kalmıştım. Daha önce yapay kızlık zarı kullanan bir arkadaşım imdadıma yetişti ve üründen bahsetti. Merve Hanım'ın telefonunu vererek bilgi almamı söyledi. Firmanız ile telefonda konuştuğum zaman adeta yeniden dünyaya gelmiş gibi oldum. Hemen sipariş verip test ettim. Sonuç mükemmeldi. Daha sonra evlenmeye karar verdim ve evlendim. Hiç bir sorun çıkmadı. Şuanda çok mutlu bir evliliğim ve 2 tane de çocuğum var ikiz oldu. Kızlık zarı sorunu olan bayanlar hiç düşünmeden satın alabilirler.

  9 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Hayal Hanım, yapay kızlık zarını satın aldıktan sonra 5 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Yerleştirdikten sonra ise 120 dakika yani 2 saat içerisinde ilişkiye girebilirsiniz.

  9 ay önce
 • Sule yazdı

  Gerçekten ise yarıyor mu bende caresizim ve almak istiyorum. Işe yaramacagindan korkuyorum. Deneyenler gerçekten ise yarıyor mu lütfen yardımcı olur musunuz 1 ay sonra düğüm var

  9 ay önce
 • Sümeyye yazdı

  Uzun süre boyunca alıp almama konusunda kararsız kaldığımdan dolayı alıp denemedim. Daha sonra bir arkadaşım bu siteden satın alıp kullandığını ve çok güzel sonuç aldığını söyleyince denemeye karar verdim ve yapay kızlık zarı kullandım. Bunca zamandır boşuna kendimi üzdüğümü ürünü kullandığım zaman anladım. Çok güzel sonuç veriyor. Merak edenler kesinlikle vakit kaybetmeden alıp denesinler.

  9 ay önce
 • betul yazdı

  kız olup olmadığımdan emin degilim yinede kullanabilirmiyim

  9 ay önce
 • Eda yazdı

  mrb bizde kullanmayı düşünüyoruz da %100 sonuç veriyormu çok endişeleniyorum

  9 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Betül. Kız olup olmadığından emin değilsen kullanmanı tavsiye etmiyoruz. Çünkü kız değilsen içeriye yerleştirme aşamasında kızlık zarın zedelenebilir veya yırtılabilir. Eda Hanım, ürünümüz doğru kullanımda %100 sonuç vermektedir. Bunu zaten test ürününde siz de görebilirsiniz.

  9 ay önce
 • Nur yazdı

  Bazı markalarda içinde geçmeyen rengi bulaşıcı ve çıkmayanlar oluyormuş, yada pes pembe oluyormuş, böyle bir sorunla karşılaşmam demi?

  9 ay önce
 • Merve yazdı

  Merhabalar Nur Hanım, bahsettiğiniz boya çıkmaması, ürünün erimemesi Japon malı orijinal yapay kızlık zarında kesinlikle olmamaktadır. Bahsettiğiniz olumsuz sonuçlar Çin malı ürünlerde meydana gelir. Piyasada satılan İngiliz, Alman, Fransız malı gibi ürünlerin de Çin malı olduğunu, ülkemizde kutularının değiştirildiğini belirtmek isterim. Sağlığınız ve iyi sonuçlar elde edebilmeniz için orijinal ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

  9 ay önce
 • htc yazdı

  Merhabalar sizin kaç tane siteniz var acaba bekarethapi.com diye bir sitede var ordada aynı şeyler yazıyor amaa iki sayfada farklımı birbrinden ayırt edemedim..

  9 ay önce
 • Itır yazdı

  Kullanıp kullanmamak arasında çok kararsız kalmıştım. Merve Hanım ile uzun bir sohbetin ardından sahte kızlık zarını satın alıp kullanmaya karar verdim. Daha önce virginia care isminde bir ürün bulmuştum ama Çin malı olup Türkiye'de İngiltere malı diye satıldığını duyduktan sonra hemen vazgeçtim. İyi ki de vazgeçmişim. Sitenizdeki ürün çok başarılı. Kızlık zarı dikimi yaptıracak arkadaşların hiç zaman ve paralarını boşa harcamadan bunu kullanmalarını tavsiye ediyorum. Ben kullandım ve çok memnun kaldım.

  9 ay önce
 • Rüya yazdı

  İşe yarıyor mu gerçekten? Deneyen var mı?

  8 ay önce
 • Hazal yazdı

  Merve hanım daha önce erkek arkadaşımla çok iliskiye girdim ama son iki yıldır hiç iliskiye girmedim anlaşılır mi ve boya çıkmaması gibi bi durum olur mu ve netten numarami wermeden sipariş verebilir miyim

  8 ay önce
 • Yönetim yazdı

  Merhabalar Hazal Hanım, ürünümüz kesinlikle anlaşılmamaktadır. Boya çıkmama sorunu Çin malı olup, İngiliz ve benzeri isimlerde satılan sahte ürünlerde olur. Biz Japon malı distribütörü olduğumuz için gerçek ürün kesinlikle anlaşılmaz ve boyası da rahatça çıkar. Kredi kartı veya havale ile yapılan siparişlerde numara kullanmadan sipariş verebilirsiniz.

  8 ay önce
 • Buğlem yazdı

  Yapay kızlık zarını kullanıcı yorumlarına güvenerek satın aldım ve kullandım. Gerçek kızlık kanından ayırt edilmesi imkansız gibi geldi bana. Kullanımı çok basit ve başarılı bir ürün.

  8 ay önce
 • Irmak yazdı

  Virginia Care isminde ürünü satın almıştım ve kullandıktan sonra orijinal olmayıp, Çin malı olduğunu öğrendim. Merve Hanım sağolsun çok yardımcı oldu ve kendilerinin satmış olduğu Joan Of Arc Red isimli Japon malı kızlık zarı ile beni tanıştırdı. Dün erkek arkadaşımda kullandım ve hiç anlamadı. Şuanda çok mutluyum.

  8 ay önce
 • Hande yazdı

  Merhaba Merve hanım tampon istemeden bu ürünü kullanabilir miyiz ? (Yönetim Cevabı: Olur, fakat garanti edilen sonucu elde etmek açısından tampon ile birlikte kullanmanızı önermekteyiz.)

  8 ay önce
 • Nur yazdı

  Şuan hayatım kurtuldu erkek arkadaşımda denedim hiç bir şey anlamadı kafanızda renk çıkmaz korkusu olmasın çıkıyor ama penisde renk kalır korkusu varsa partnerinize prezervatif yatırabilirsiniz ben taktırdım ve hiç bir sorun çıkmadı kesinlikle tavsiye ederim bayanlar.

  8 ay önce
 • Sena yazdı

  Merve hanım bu yapay kızlık zarı ürünü kullanılmadan ne kadar tazeliğini koruyabiliyor? Şimdi aldık diyelim kaç gün ay yada yıl işe yarar halde kalıyor? (Yönetim Cevabı - Ürünümüzü 5 yıl sorunsuz bir şekilde saklayabilirsiniz.)

  8 ay önce
 • Rabia yazdı

  Ben ürünü aldım fakat doğru uygulayamadım sanırım bitanesini heba etmiş oldum elimde bir adet kaldı ve nasıl uygulıcağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirminiz :( - (Yönetim Cevabı - Sayın müşterimiz, lütfen kullanmadan önce sitemizdeki canlı destek operatörlerimizden detaylı olarak bilgi alıp ona göre kullanınız. Doğru kullanımda %100 olumlu sonuç alacaksınız.)

  8 ay önce
 • Pınar yazdı

  Ben denemek istiyorum fakat bir çok site var. Hangisine tam güveneceğimi bilmiyorum. Çok kararsızım param boşuna gitsin istemiyorum ve hiç vaktim yok.

  8 ay önce
 • Yönetim yazdı

  Merhabalar Pınar Hanım. Söylediklerinizde son derece haklısınız. Firmamız 2010 yılından bu yana yapay kızlık zarının ilk ve tek Türkiye resmi distribütörüdür. Basında çıkan gazete haberlerimizi inceleyebilir, kararınızı verebilirsiniz.

  8 ay önce
 • Ezgi yazdı

  Merhaba biz ailelerimiz icin istiyoruz yapay kizlik zarini carsafta kurudugunda gercek gibi mi duruyor yoksa kurudugunda boya oldugunu belli ediyor mu acaba ? (Yönetim Cevabı: Çarşafta kuruduğu zaman normal kızlık kanından ayırt edilemez Ezgi Hanım.)

  8 ay önce
 • Fatma gül yazdı

  Ürünü iki yıl önce aldım hala kulkanmadim ne kadar dayanır mi ürün ? (Cevap: 5 yıl kullanım ve saklama ömrü bulunmaktadır.)

  8 ay önce
 • Mine yazdı

  O gece nasıl nerde sakliycam lütfen yardım edin. (Cevap: Sayın Müşterimiz, ürünümüz tırnak büyüklüğünde bir üründür bulunduğunuz odada veya lavabo yakınında her yerde saklayabilirsiniz.)

  7 ay önce
 • Gül yazdı

  Uzun süredir yapay kızlık zarı ile ilgili araştırma içerisindeydim ve en nihayetinde kullanmaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda basında çıkan haberlere de dayanarak, Hakan Bey'in bu sitesinin orijinal ürün sattığına kanaat getirdim ve satın alıp kullandım. İyi ki de satın almışım ve iyiki de kullanmışım. Sonuç mükemmel. Kızlık kanından ayırt edilmesi için bence laboratuvara falan götürüp test yaptırmak gerekli. Bu mükemmel ürüne ulaşmak bu kadar kolay ve ucuzken kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünenleri anlamakta zorlanıyorum. Herşey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..

  7 ay önce
 • Şerife yazdı

  Merhaba Gerçekten kullanan varmı ben hâlâ inanamıyorum çünkü.Korkularımda var lütfen yardımcı olun.

  7 ay önce
 • Arzu yazdı

  Nasıl sipariş verebilirim kaç günde gelir ? (Cevap: 0531 616 98 83 numaralı hattımızdan sipariş verebilirsiniz. 1-2 iş günü içerisinde teslim edilir.)

  7 ay önce
 • Hatice yazdı

  Penise bulaşınca anlaşılıyor mu ve bulaşsa da rengi hemen çıkıyor mu ? (Cevap: Evet efendim silinince aynı kan gibi geçmektedir. Çin malı ürünlerde o sorun yaşanır.)

  7 ay önce
 • Nursena yazdı

  Ne varsa herşeyin ilkinde ve orijinalinde var ama madem ki bu şekilde bir sorun yaşadık o zaman da çözüm bulmaktan başka çaremiz yok maalesef. Bu ürünü çok uzun süredir araştırıyorum. Bundan 6 yıl önce bekaretimi ilk kaybettiğim zaman da araştırmıştım. O dönemler sadece sizin siteniz vardı ama şimdi bakıyorum sahte ürünün bile sahtesini yapmışlar, gerçekten çok enteresan. Siparişimi gelecek aya maaşımı alınca vereceğim Merveciğim uzun yıllardır kahrımı çektin sana çok teşekkür ediyorum.

  7 ay önce
 • Sedanur yazdı

  Kaç tane tampon gönderiyorsunuz ilk denemede kullanacağım için sonrakinde nasıl yapılıyor ? (Cevap: 2 adet gönderiyoruz.)

  7 ay önce
 • Begüm yazdı

  Ben biriyle birlikte olup kaybetmedim.bi kaza sonucu kaybettm gerçi daha doktora gitmedim ama bilmiyorum ya küçük yaşta oldu bu olay ve şuan nisanliyim ve nişanlimi cok sewiyorm kayBetmek istemiyorm ama birçok sitede war kime güvencemi şaşırdım lütfen yardım edin Rabbim kimseye böyle bişe wermesin

  7 ay önce
 • Didem yazdı

  Herkes gibi benimde korkularım vardı 5 yıl önce bekaretimi kaybettim 1 sene öncesine kadar kendimi soyutlamıştım beyaz gelinlik hayalimden Taki karşıma nişanlım çıkıncaya kadar onu gördüm tanıştık birbirimizi çok seviyoruz fakat bu konuda çok hassas daha önce konuştuk bakire olmadığını söyleyemedim kaybetmek istemiyorum çünkü günlerdir Merve Hanımla konuşuyorum allah razı olsun cok rahatlıyor beni ve sorularımı sabırla çözüyor 200 tl ne kaybederim dedim ve ürünü aldım yarından sonra elimde olacak inşallah ilk testi yapacağım ve yine sonucu sizlerle paylaşacağım asıl sonucu hayatımın kurtuluşunu yuvama kavuşmanın huzurunu sizinle en geç 3 yada 5 temmuz tekrar paylaşacağım düğünüm 1 temmuz çünkü Allah benim ve hepimizin yardımcısı olsun inşallah

  6 ay önce
 • Kara Kız.. yazdı

  Gerçekten işe yarıyor.

  6 ay önce
 • Kamilce yazdı

  199 TL'ye vajina daraltıcı krem ile birlikte satan bir firmadan zar almıştım. Keşke almaz olsaydım. Ürün gizliliğine hiç önem vermemişler. Kargo poşetinin üzerinde anlaşılacak şeyler yazıyordu. Hadi onu geçtim ürünü daha yerleştirirken elime yüzüme bulaştı. Bulaştığı yerden günlerce çıkmadı. Firmaya şikayet için ulaşmaya çalışırken bu sitedeki Merve Hanım'a ulaştım. Kendisi kandırıldığımı ve Japon yerine ucuz olsun diye Çin malı ürünlere bulaştığımdan bahsetti. Maalesef dedikleri doğruydu ve büyük bir hata yapmıştım. neyse ki kendisi bana yardımcı oldu ve uygun fiyata kendi ürünlerinden gönderdi. Sonucun diğeri ile hiç bir ilgisi yok. Aynı kızlık zarı bozulmuş gibi müdahale olunca akıyor. Silindiği yerden hemen çıkıyor. Çok teşekkürler Merve.

  6 ay önce
 • ayşe yazdı

  Bende sipariş verdim ürün gizlilik içinde söylendiği gibi geldi henüz denemedim 1 ay sonra düğünüm var umarım sonuç alırım

  6 ay önce
 • Seda yazdı

  Lütfen bana yardımcı olun. Düğünüme çok az kaldı gerçekten ise yarıyor mu çok fazla sitede var. (Cevap: Sayın müşterimiz evet çok Çin malı satan site var. Siz gazete haberlerinden ve röportajlarından hangisinin orijinal olduğunu anlayabilirsiniz sanırım.)

  6 ay önce
 • Nikada yazdı

  Bende nişanlıyım çok tedirginim urunu almak istiyorum ama para kaybederim bir ise yaramaz diye çok korkuyorum. Ya anlaşılırsa? Çok utanç verici bir durum Allah kimseye yaşatmasın. Bir de sizin tampon dediğiniz şey daraltıcı krem mi? (Cevap: Hayır daraltıcı ile tampon farklı şeyler. Sitemizden veya canlı destek operatörlerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapay kızlık zarı anlaşılmaz. İlk ürünü test edip sonucu göreceksiniz ve diğer ürünü kullanıp kullanmamak size kalmıştır.)

  6 ay önce
 • Elif yazdı

  Kullanıcı talimatlarına harfiyen uydum. Parmağım ile müdahale yaptığım zaman akmaya başladı. Daha sonra bahsedilen şekilde sildim ve bulaşma elde kalma falan da yapmadı. Sanırım diğer ürünü gerçekte kullanmak için ikna oldum ve kullanacağım.

  6 ay önce
 • Elif yazdı

  Rengi kan rengine çok benziyor gözle anlaşılması pek mümkün değil ve silinince hemen geçiyor.

  6 ay önce
 • lavin yazdı

  Lutfen bana da yardımcı olun nerden nasıl alabilirim sahte kızlık zarin merve hanima nasıl.ulasa bilirim ALLAH rızası için yardımcı olun

  6 ay önce
 • Yönetim yazdı

  Sayın müşterimiz, sitemizde yer alan sipariş sayfasından sipariş verebilirsiniz. Canlı destek üzerinden de Merve Hanım ile detaylı olarak iletişim kurup bilgi alıp, sipariş de verebilirsiniz.

  6 ay önce
 • lavin yazdı

  Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz ? Yurt dışından yazıyorum Merve Hanım veya Hakan Bey'e ulaşmam gerekiyor. nasıl satın alabilirim bana nasıl gelir ? (Cevap: Whatsapp : Merve: 0531 616 98 83) Hakan Bey: 0534 853 65 08)

  6 ay önce
 • Özde yazdı

  Gazete haberlerinden bu ürünü duymuştum. Oldukça dikkatimi çekti ve fantezi amaçlı satın aldım. Eşimde kullandım. Eski günleri yad etmek için aldım hem de gençlere gerçekten çözüm olup olamayacağını merak ettim. Arkadaşlar ürün gerçekten çok farklı eşim bile şaşırdı. Benden size onay kullanabilirsiniz anlaşılmaz :)

  6 ay önce
 • fatma yazdı

  4senelik bi iliskim oldu nisanlandm ve imam nikahimiz kiyildi dugunum temmuzda olacaktı o kadar cok güveniyordum ki bekaretimi ona verdim fakat aileler arası kavga çıktı ve benim arkamda durmadı beni birakti çok korkuyorum hergün agliyorum aileme birsey anlatamiyorum psikolojim alt üst oldu bu ürün hakkinda lütfen yardimci olurmusunuz kullananlar gerçekten inanmak istiyorum

  6 ay önce
 • Yağmur yazdı

  Hakan Bey bana çok yardımcı oldun sizlere çok teşekkür ediyorum.

  6 ay önce
 • Pelin yazdı

  Şükürler olsun ki doğru siteye ulaşabildim ve doğru ürünü kullandım. Çok korkuyordum fakat Merve Hanım bütün sorularıma sabırla cevap vererek beni ikna etti. Zaten dediği gibi ilk ürünü kullanıp bakacaktım aklıma en ufak bir şey takılırsa diğer ürünü kullanmayacaktım. Ama mükemmel bir şekilde sonuç aldım ve ilk gecemi atlattım. Daha doğrusu ilk geceye kalmadan daha önce hallettim :)

  6 ay önce
 • Yağmur yazdı

  Arkadaşlar kullanan biriniz ve sonuç alan biri varsa lütfen buraya yazıp bana ulaşabilir mi? Lütfen çok fazla Bilgi kirliliği ve sahte ürün var. Gerçekten birisiyle konuşmam gerek

  6 ay önce
 • Nur yazdı

  Merve abla yardımına ihtiyacım var bende sipariş vermek istiyorum ama cok kararsızım korkuyorum bide kapıma gelmesini istemiyorum ptt den almak istiyorum. (Cevap: Merhabalar Nur, korkularını yenmek için istersen canlı destek bölümüne, istersen de 05316169883 numaralı Whatsapp hattına bekliyorum. Aklına takılan bütün konularda yardımcı olmak isterim. )

  6 ay önce
 • Berrin yazdı

  Yorumların hepsini tek tek okudum ve dikim yaptırmaktan baz geçip sizin ürününüzü kullanmaya karar verdim. Sipariş verdiğimde hemen ertesi gün gizli kargo ile dışarıdan anlaşılmayacak şekilde bana teslim edildi. Vakit kaybetmeden hemen telefondan kullanım bilgisi alarak test ettim ve şeriklerinizin doğru olduğunu anladım. Geçen ay erkek arkadaşım ile birlikte oldum ve sorunsuz bir şekilde ilk birlikteliğimizi atlattım. Sizlere çok minnettarım.

  6 ay önce
 • Özge yazdı

  Bir medikal firmasından kızlık zarı satın aldım. Sözde gelen üründe barkod sorgulaması falan var dediler ama hiç de öyle bir şey yoktu. Kullandım boyası çıkmayınca firmayı aradım hemen. Benimle ilgilenen bayan beni engelledi telefonlarıma bakmıyorlar. Daha sonra araştırırken Hakan Bey'in gazetelere verdiği röportaja rastladım. Orijinal ürünün bu sitede satıldığını anladım ve biraz konuştuktan sonra sizden sipariş verdim. Gelen yapay zar ile diğer firmadan aldığım zarın hiç bir alakası yoktu. Test edip sonucu gördüğümde doğru ürüne ulaştığımı anladım. Dün de eşim ile kullandım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yakında sayenizde evleneceğim. Sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.

  6 ay önce
 • Buğlem yazdı

  İki günde Şırnak'a yetişti ürün. Bahsedildiği gibi dışarıdan anlaşılmıyordu. Ev adresime gelmesini istemediğim için şubeye kendim giderek teslim aldım. Deneme ürününü yenice denedim. Biraz oynaştıktan sonra parmağım ile müdahale ettiğim zaman hemen kan gibi akmaya başladı. Sildiğim zaman tenimden kolayca çıktı. Rengi aynı kızlık kanı gibi hafif açık kırmızı. Düğünümde bu ürünü kullanacağım.

  6 ay önce
 • Feride yazdı

  En uygun fiyatlı yapay kızlık zarı ürününü ararken nasıl bir hataya düştüğümü anladım. Ucuz olsun derken Çin malları ile hayatımı neredeyse tehlikeye atıyordum. İyi ki Merve'yi tanıtım da beni bu durumdan kurtardı. Çok teşekkürler.

  6 ay önce
 • Rukiye yazdı

  Virgina care, Dijiuf Ang, Zarimon diye satılan ürünlerin hepsine lanet olsun. Sözde İngiltere, Fransa malları ama hepsi Çin malı arkadaşlar. Orijinal ürün Hakan Bey'in bu sitesinde satılan üründür. Lütfen önce araştırıp öyle satın alın.

  6 ay önce
 • Sümeyye yazdı

  Bende sipariş verdim bakalım nasıl bisey denedigimde buraya yazacağım arkadaşlar

  6 ay önce
 • Sinem yazdı

  Yapay kızlık zarının zararları var mı? İleride bir sıkıntı olabilir mi acaba, çok korkuyorum lütfen yardım edin?

  5 ay önce
 • Hasibe yazdı

  Üründen çok memnun kaldım. En uygun fiyatlar ile aldığım sahte zarı kullanmadan önce çok korksam da Merve Hanım sağ olsun içimi çok rahatlattı. Çok ilgili personelleriniz va.

  5 ay önce
 • Safiye yazdı

  Zararı olur mu olmaz mı diye çok endişelenmeme rağmen gözümü karartıp kullandım. Ne bir zararı oldu, ne de bir sıkıntı yaşadım. Bu ürün gerçekten süper bir şey.

  5 ay önce
 • Sema yazdı

  Gerçekten kullanan biri bana ulaşabilir mi aklıma takılan çok soru var 1 ay sonra düğünüm var lütfen yardim:(

  5 ay önce
 • Aslıgül yazdı

  Ürünü kullanan gerçek biri lütfen bana yazabilir mi? Konuşmak istiyorum. Burdan cevap verirse ona ulaşabilirim. Lütfen çok önemli tecrübe eden birine ihtiyacım var.

  5 ay önce
 • Aslıgül yazdı

  Zararları hakkında ben de çok tereddüt etmiştim fakat ürün elime geçince zarar veremeyeceğini hemen anladım. Kullanımı basit ve gerçekten etkili sonuç veren bir şey. Tavsiye ederim arkadaşlar.

  5 ay önce
 • Derya yazdı

  Bende bugun aldim ve gercekten istedgim gün elimde oldu merve hanimm cok tesekkur ederim istedgim zamana yetistirdigin icin daha denemedim denedikten sonra yorum yapacam tekrar insallah hersey istedigm gbi olur

  5 ay önce
 • Esra yazdı

  Yapay kızlık zarı ile ilgili haberler okudum ve bu ürünü tanıdım. Haberleri okuduktan sonra ürünün güvenilirliğini anlayıp denedim. İyi ki de bu ürün ile tanıştım. Gerdek gecesinden çok korkuyorken şimdi sabırsızlıkla bekliyorum. Sizlere çok teşekkür ederim.

  5 ay önce
 • Derya yazdı

  En iyi marka hangisi diye araştırırken aslında sadece Japon ve Çin mallarının olduğunu, diğer ürünlerin sahte olduğunu öğrendim. Medyadaki haberlerden tek güvenilir satıcının Hakan Bey ve Merve Hanım olduğunu öğrenip sipariş verdim. Yanılmamışım. Çok güzel sonuç aldım.

  5 ay önce
 • Yeliz yazdı

  En uygun fiyat ile İstanbul içerisinde elden satın alabileceğim bir yer var mı acaba?

  5 ay önce
 • Yönetim-Merve yazdı

  Merhabalar Yeliz Hanım. Müşteri gizliliğine önem verdiğimizden dolayı İstanbul be Ankara’da dahil olmak üzere elden teslimatımız bulunmamaktadır. Kapalı ve gizli kargo ile,kargocuların anlamayacağı şekilde ister adresinize, isterseniz de kargo şubesine ürününüzün gönderimini en uygun fiyat ile gerçekleştirebiliriz.

  5 ay önce
 • Deniz yazdı

  Semacım ben kullandım işe yarıyor gerçekten hayatım kurtuldu

  5 ay önce
 • Hülya yazdı

  Bir ay sonra düğünüm var eger yazılanlar doğruysa gercekten benm için kurtarıcı olucak yoksa nişanlımı kaybetmek istemiyorum, nasıl kullanıcam yerlestiricem yapabilirmiyim ya yüzüme gözüme bulastırırsam

  5 ay önce
 • Tansu yazdı

  Merve hanımın whatsaap numarasını alabilir miyim ? (Cevap: 05316169883)

  5 ay önce
 • Sema yazdı

  Bu doğru mu sahiden. Lütfen kızlar kullanan varsa bana yazabilirler mi. Güneydoğu gibi bi yerdeyim ve bakire olmadığım anlaşılırsa beni öldürürler. Evlenmeme sadece 2 ay gibi bişey kaldı nolur yardım edin

  5 ay önce
 • Yönetim yazdı

  Arkadaşlar, bu sayfa içerisinde yapay kızlık zarı kullananların bir çoğunun sonuçlarını zaten görebiliyorsunuz. Kullananlar yazabilir mi demek yerine yüzlerce yorumu okumayı tercih edebilirsiniz.

  5 ay önce
 • İsimsiz yazdı

  Lütfen yardımcı olun gerçekten işe yarıyor mu:(

  5 ay önce
 • Yeliz yazdı

  Yapay kızlık zarı satın aldım ve kullandım. Deneme ürününün kullanımı hakkında Merve Hanım'dan tam olarak destek almadığım için bilgisizce kullandım ve istediğim sonucu elde edemedim. Daha sonra şikayet için ulaştığımda Hakan bey bana çok yardımcı oldu ve yanlış yaptığım yerleri bana anlattı. Diğer ürünü de bana anlatılan şekilde test ettiğimde sonucun harika olduğunu gördüm. Yeniden sipariş vermek zorunda kaldım. Yeni ürünü de dün sevgilim ile denedim. Sorunsuz bir şekilde problemimi atlattım. Şuan çok mutluyum sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

  5 ay önce
 • Iraz yazdı

  Arkadaşlar gerçekten harika bir ürün. Beni çok çok büyük bir dertten Merve Hanım kurtardı. Güvenilir bir firma ve yapay kızlık zarı çok harika başarılar veriyor. Hiç çekinmeden satın alabilirsiniz.

  4 ay önce
 • Zekiye yazdı

  Ağrı'dan sipariş verdim ve 2 gün sonra bahsedildiği gibi anlaşılmadan adresime kadar geldi. Ben büyük bir ürün bekliyordum, ufak bir şey olduğunu görünce korksam da sonradan düşündüm büyük olsa nasıl yerleştireceğiz ki :) . Test ürününü denedim güzel görünüyor. Bakalım düğünüme daha 2 yıl var en az.

  4 ay önce
 • Hümeyra yazdı

  Merhaba,Tam olarak nasıl bir ürün geliyor, nasıl kullanılıyor , nasıl şekil değiştiriyor açıklayabilir misiniz?

  4 ay önce
 • Vildan yazdı

  Gerçekten işe yarıyor ya süper bir ürünmüş. Kızlık zarı dikimi yaptırmak isterken tesadüfen sizinle karşılaştım ve bu kadar güzel bir sonuç elde edeceğimi tahmin bile edememiştim.

  4 ay önce
 • Esra yazdı

  Hakan Bey gerçekten çok ilgili birisi. Şirketlerinin telefonunda sorun olunca kendi telefonundan bana ulaşarak çok açıklayıcı bilgiler verdi. Direkt olarak işin uzmanından bilgi alarak kullandım. Test ettiğimde çok inanasım gelmese de verilen taktikleri uygulayıp arkadaşım ile denediğimde sorunsuz bir şekilde bu problemimden kurtuldum. Hakan Bey size ve Merve Hanım'a şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız iyi ki sahteciler ile değil de sizler ile karşılaştım.

  4 ay önce
 • Defne yazdı

  Bazı arkadaşlar hala kullanan var mı diye yorumlar yazmışlar. Ben 4 yıl önce bu ürün sayesinde evlendim. Binlerce de yorum var site içerisinde. Kızlar hala neden telaş ediyorsunuz anlamıyorum.

  4 ay önce
 • Gizem yazdı

  Başka siteden daha ucuz diye satın aldığım ürünün boyası elime yapıştı çıkmadı. 2-3 gün de akıntım sürdü. Merve Hanım sahte ürün kullandığımı söyleyince şok oldum. Kendisi bana çok yardımcı oldu ve daha uygun fiyata bana kendi ürünlerini gönderdi. 2 gün önce test ettim. Sorunsuz işledi ürün. Bugün sabah da erkek arkadaşım ile birlikte olduk. Hiç bir sorun yaşamadım. Düğünüm var yakındaaaa.

  4 ay önce
 • Öykü yazdı

  Gittigidiyor firmasından yapay kızlık zarı satışınız var mı acaba ? (Yönetim cevabı: Maalesef, satışımız sadece internet sitemiz üzerindendir.)

  4 ay önce
 • Bilge yazdı

  Yapay kızlık zarı ile ilgili basında çıkan haberlerde bahsi geçen firma siz misiniz acaba ? (Yönetim Cevabı: Evet, bahsedilen Japon ürünü Türkiye distribütörü firmamızdır.)

  4 ay önce
 • Ayda yazdı

  Ben çok kararsızım biri biseyler söylesin lütfen bu ürün in ne kada onay li diye

  4 ay önce
 • Selma yazdı

  Yakında düğününüm var işe yarıyor mu lütfen yardım edin.

  3 ay önce
 • Saliha yazdı

  İlk gece kan gelmesi için ben de yapay kızlık zarı kanı kullandım. Sorunsuz bir şekilde çalışan ürün. herkese tavsiye ediyorum. 2011 yılından bu yana bu siteyi takip ediyordum. Fiyatlar o zamandan bu zamana kadar oldukça yükselse bile dikim fiyatlarının neredeyse onda biri.

  3 ay önce
 • Anonim yazdı

  Yıl olmuş 2018 hala bekarete önem verenler var ya maalesef.

  3 ay önce
 • Asya yazdı

  Queen markalı yapay zar diye bir şey almıştım başka bir firmadan. Sahte çıktı. Doğru ürün Merve Hanım'ın sattığı ürün arkadaşlar. Hiç boşuna başka firmalardan mağdur olmayın. Ben yandım siz yanmayın.

  3 ay önce
 • Melis yazdı

  Arkadaşlar merhaba ürünü aldım çok stresli idim denedim gayet başarılı bir ürün inanamadım resmen.kesiklike güvenip alabilirsiniz tavsiye ediyorum.

  3 ay önce
 • Ramazan yazdı

  Nişanlım ile daha önce birlikte olduk ve kanaması oldu. Şimdi evleneceğiz ve ailelerimizin kan görme ihtimaline karşı bekaret zarını kullanmaya karar verdik. Gazete ve televizyon haberlerinde Merve Hanım'ın adını sıkça duymuştuk. Kendisine ulaşarak satın aldık ve dün sabah da deneme ürününü test ettik. Harika bir sonuç gösteriyor. Kızlık kanamasının ayırt edilmesi mümkün değil. Dikime parası yetişmeyen binlerce bayana da çare olacağını düşünüyorum. Zorda kalmış insanlara yardımcı olan bu firmayı tebrik ediyorum.

  3 ay önce
 • Firdevs yazdı

  Yüzlerce bayan yapay kızlık zarı kullanıp yorum bırakmış. Ben de gece bekaret hileleri diye araştırma yaparken bu site ile tanıştım. İlk başta çok inanasım gelmese de çaresiz olduğundan dolayı kullanmaya mecburdum. Herve hanım ile uzunca bir sohbetten sonra satın aldım. Ürünü bana bahsedildiği gibi gizli kargo içerisinde teslim edildi, kargocu kesinlikle anlamadı. İlk ürünü hemen test ettim sonuç harikaydı. Aradan bir hafta geçtikten sonra erkek arkadaşım ile diğer yapay kızlık zarını kullandım. Kesinlikle anlamadı çok başarılı geçti. Şuan evlilik yolunda ilerliyoruz. Başta merve hanım olmak üzere Hakan beye ve tüm çalışan ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  3 ay önce
 • Selma yazdı

  Ürünün kaldırılması gibi bi durum olur mu evlenmememe daha 3-4 yıl var ? (Yönetim cevabı: Sayın müşterimiz, bu konu hakkında ileriye yönelik bir şey söylemek mümkün değil. İleride bakanlıklar tarafından sorun yaşabilme ihtimaline karşılık olarak alıp saklamanızı tavsiye etmekteyiz. Ürünümüzü 5 yıl boyunca saklayabilirsiniz. )

  3 ay önce
 • Burcu yazdı

  Ya anlaşılırsa plastik falan olmuyor mu yerleştirirken ilişki sırasında görünmüyor mu? (Cevap: Hayır. Ürünümüz plastik değildir. Yerleştirildiği andan itibaren tamamen kaybolup sıvı hale geçmektedir. 60.000 kullanıcımızın hiçbirisinde anlaşılmamıştır.)

  2 ay önce
 • Ayse yazdı

  Gercekten ise yariyormu almak istiyorum sonuc iyi olmaz diye korkuyorum

  2 ay önce
 • Ece yazdı

  Siteniz kapanmıyor dimi daha sonra sipariş vereceğim

  2 ay önce
 • Fatma yazdı

  Çok merak ediyorum deneyip göreceğim umarim yorumlarda yazıldığı gibi ise yarar. Test ettiğimde mutlaka yazacağım.

  2 ay önce
 • Yelda yazdı

  En uygun fiyat ile orijinal yapay kızlık zarı satın aldım. Gösterdiği sonuç beni tatmin etmeye yetti. Kızlık kanı ile aynı renkte ve kıvamda olması erkekleri kandırmak için yeterli. Parasından ziyade bulunduğum bölge içerisinde ameliyat yaptırmam neredeyse imkansız. İnsanlar çok tutucu. Bu ürün benim gibi bir çok bayanın hayatını kurtaracaktır.

  2 ay önce
 • Gamze yazdı

  Bende nişanlıyım . gerçekten işe yarıyormı kullanan varmı?

  2 ay önce
 • Serap yazdı

  Yapay kızlık zarı kapsülü var mı yoksa sadece sitenizde satılan ürün mü var acaba?

  1 ay önce
 • İrem yazdı

  Yapay kızlık zarının zararları olur diye sipariş vermemiştim. Fakat Hakan Bey'in ABD'deki röportajını izledikten sonra ürüne karşı olan güvenim arttı. Geçen hafta sipariş verip test ürününü denedim ve dün de erkek arkadaşımda diğer ürünü kullandım. Ben sorun yaşamadan bakirelik problemimi çözdüm. Darısı yeni kullanacak arkadaşların başına.

  1 ay önce
 • Esin yazdı

  Yapay kızlık zarı ile ilgili haberler ürünün çok işe yaradığından ve on binlerce bayan tarafından kullandığı şeklindeydi. Haberleri okuduktan sonra hemen denemeye karar verdim. Hangi ürünün daha iyi sonuç vereceğini merak ederken, haberlerin Japon malı sahte kan ile ilgili olduğunu öğrendim. Hakan Bey ve Merve Hanım'ın da röportajlarına rastladım. Sipariş verip test ettim, daha sonra da erkek arkadaşım ile kullandım. Hiç bir sorun yaşamadım. Herkese gönül rahatlığı içerisinde bu mükemmel ürünü tavsiye ediyorum.

  1 ay önce
 • Betül yazdı

  Arkadaşlar ben de yapay kızlık zarı kullandım. Başka sitelerde satılanları satın alıp kullananların yorumlarını okuduktan sonra çok korkmuştum fakat Merve Hanım ile tanıştıktan sonra içim rahatladı. Kızlık kanından ayırt edilmesi gerçekten çok zor. Yıkanınca hemen geçiyor. Birazcık da rol yaparsanız bu işlem tamam oluyor. Kızlık zarı veya bekaret problemi olan arkadaşlarım kesinlikle düşünmeden sahte kızlık zarını kullansınlar.

  1 ay önce
 • idil yazdı

  Yorumları okudum. Peki bu jelatin ilişki sırasında erkeğe yapışma mı?

  1 ay önce
 • Yönetim - Merve yazdı

  Merhabalar İdil Hanım. Yapay kızlık zarı yerleştirildiği zaman eriyip, katı halden sıvı hale geçer ve genital bölge içerisinde yer alan proteinlere yapışarak akma, kayma veya düşme yapmaz. Bundan dolayı erkeğin erkeklik organına herhangi bir şey yapışmaz kesinlikle.

  1 ay önce
 • Makas yazdı

  Bakalım ben deneyeceğim göreceğiz

  1 ay önce
 • Gülbahar yazdı

  Ben Dijiuf ang siteden aldım ama sadece boyadır rengi açık mor , bu yüzden bu ürünleri güvenmiyorum. Sitenizden Japon malı alıp deneyeceğim.

  1 ay önce
 • Bahar yazdı

  Merve hanım ben 7 yıl önce bir hata yaptım o günden beri perişanım ilişkimi bitirdim kimseyle birlikteliğim yok bakire olup olmadığımı bile bilmiyorum muayeneler çok pahalı emin değilim kendimden yarın birgün evlenecek olursam ne yaparım bilmiyorum kendimden emin değilim

  1 ay önce
 • Rojda yazdı

  Yapay kızlık zarı resmi sitesini bulmam oldukça zor oldu. Daha önce Alman malı diye bir medikal firmasından satın alıp hüsrana uğramıştım. Daha sonra bu sitenin resmi site olduğunu ve orijinal ürün sattığını haberlerden okudum ve yeniden denemek için satın aldım. Diğer ürünün boyası elime yapıştı 2-3 gün çıkmamıştı. Bu firmadan aldığım üründe hiç sorun yaşamadım. Silinince boyası hemen çıkıyor, rengi fark edilmiyor ve boya gibi kokusu da yok.

  1 ay önce
 • Gülbahar yazdı

  Kapsül elime ulaştığında çok küçük olduğunu fark ettim. Korkmuştum fakat büyük bir şey olsaydı hem saklamasının hem de kullanmasının zor olduğunu düşündüm. Şuan deneme olan ürünü tek başıma kullandım. Güzel oldu, parmağım ile müdahale edince hemen kan gibi aktı.

  1 ay önce
 • Emel yazdı

  Virginia Care isminde Alman malı olduğu söylenilen saçma sapan bir ürünü başka bir firmadan satın alıp kullandım. Yapay kızlık zarından beklediğim umutlar yerle bir olmuştu. Şikayet etmek için firmayı aradım fakat telefonlarından beni engellemişler. Daha sonra yapay kızlık zarı ile ilgili haberlerden gerçek ürünün Japon ürünü olduğunu, benim kullandığımın ise Alman değil, Çin malı olduğunu anladım. Araştırma sonucunda bu ürünün Türkiye distribütörünün Hakan Bey ve Merve Hanım olduğunu anladım ve bu siteye ulaşıp yeniden sipariş verip test ettim. Elde ettiğim sonucun, diğer ürün ile hiç alakası yoktu. Bildiğiniz kızlık kanaması gibi kan geldi. Sonucu görünce gerçekten sevinçten göz yaşlarımı tutamadım. Önce kandırılsam da araştırmadığım için bunun benim hatam olduğunu düşünüyorum. Çaresiz insanlara gerçekten yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum.

  1 ay önce
 • Esma Gül yazdı

  Fiyatı ucuz olunca kızlarda ön yargı oluşuyor. Bu kadar büyük bir problem 199 TL gibi bir para ile çözülebilir mi diye düşünüyorlar. Ben de öyle düşünmüştüm. Bence siz fiyatlara biraz dokunun ki millet değerini anlasın.

  1 ay önce
 • Gönül yazdı

  Ben yıllar önce Gittigidiyor.com üzerinden satın almıştım. Yine Merve Hanım Gittigidiyor.com'da satış yapıyordu. Fakat şuanda satış durmuş sadece buradan yapılıyor sanırım.

  1 ay önce
 • Dilara yazdı

  Yapay kızlık zarı belli olur mu diye endişe içerisindeydim. Kullandıktan sonra belli olmasının mümkün olmadığını fark ettim. Bu ürün varken hala bekaret tamiri ameliyatlarına o paraları ödeyenler var mı gerçekten merak ediyorum.

  1 ay önce
 • Ceyda yazdı

  Bazı arkadaşlarımız kullananlar yorum yapabilir mi demiş ama bu sayfada yüzlerce yorum görüyorum ben kendileri göremiyor mu yoksa panikten ne yazdıklarını mı bilemiyorlar anlamadım :)

  1 ay önce
 • Selime yazdı

  Yapay kızlık zarı yorumları hep olumlu. Bu beni gerçekten de çok sevindirdi. Özellikle kadınlar kulübü sitesinden tanıdığım bu ürün benim de hayatımı kurtaracak gibi duruyor. Ben de dün sipariş verdim bugün hemen elime ulaştı. Kargo bana söylenildiği gibi dışarıdan anlaşılmayacak şekilde paketlenmişti. Kargoyu getiren kişinin hal ve hareketlerinden ne getirdiğini bilmediğini çok rahat anlayabildim. Henüz deneme fırsatım olmasa da, kutunun üzerinde bulunan kodu tarattığım zaman Japonya'daki firmadan orijinal ürün doğrulamasını yaptım. Denedikten sonra en kısa sürede sonucu buradan paylaşacağım.

  1 ay önce
 • Özge yazdı

  Ben Merve Hanım ile tanışmadan önce Virginia Care isminde yapay kızlık zarı kullandım. Satıcı firma Almanya'dan ithal ettiklerinden falan bahsetmişti. Fakat ürün geldiğinde Çin malı olduğunu anlamam hiç de zor olmadı. Gayet basit ve sıradan paketlenip gönderilmişti. Kullandığım zaman ise boyası elimden abartısız söylüyorum 2-3 gün çıkmadı. İyi ki denemişim. Denemeden erkek arkadaşım ile kullansaydım sonuçları çok kötü olabilirdi. Daha sonra yeniden detaylı bir araştırma yaptığımda kandırıldığımı ve sahte ürün satın aldığımı anladım. Virginia Care tamamen bir düzmeceden ibaretmiş. Orijinal ürünün Merve'nin ürünü olduğumu anladığım zaman güvenmeyerek bu siteden satın aldım ve kullandım. Sonuç gerçekten harika. Virginia Care ile uzaktan yakından bir alakası yok. Kızlık kanamasının aynısı oldu. Silince de hemen geçti. Siz siz olun Joan Of Arc Red markası haricinde kesinlikle bir başka ürün kullanmayın arkadaşlar.

  1 ay önce
 • ayşe yazdı

  ne kadar etkili olabilecegi hakkinda suphelerim var ama herkes iyi diyor

  1 ay önce
 • Betül yazdı

  Allah aşkına gerçekten ise yariyormu Halen inanmıyorum

  1 ay önce
 • Filiz yazdı

  Dün siparişim bana teslim edilip, deneyene kadar bu ürünün gerçek olduğuna kullananların yorumlarını okumama rağmen inanamıyordum. Test ettiğimde nasıl mutlu oldum, nasıl sevindim tarifi mümkün değil. Yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor ve şikayet edilecek hiç bir tarafı yok. Bazı arkadaşlar çeşitli firmalardan sahte ürün alıp memnun kalmayıp şikayet etmişler fakat ben bu siteden satın aldım ve gerçekten işe yaradı. Yakın zamanda düğünüm var ve kızlık tamiri ameliyatından kurtulduğumu düşünüyorum. Sizler hayat kurtarıyorsunuz.

  1 ay önce
 • Betül yazdı

  Gerçek mi ?

  1 ay önce
 • Sevde yazdı

  Lütfen geceyi sorunsuz atlatanlar Yorum yapabilirmi acaba yerleştirdikten sonra düşme gibi bir durum oluyor mu boyutu küçükmüş kesin çözümmü yardım edin lütfen

  1 ay önce
 • Berna yazdı

  Ben de kullanıcı yorumlarına güvenerek kızlık tozunu satın alıp kullandım. Sonuç başarılı geçti ve ilk gecemi sorunsuz bir şekilde atlattım. Satın almayı düşünen fakat korkan arkadaşlarım varsa kesinlikle vakit kaybetmeden kullanmalarını tavsiye ediyorum.

  1 ay önce
 • Gülbahar yazdı

  İyi akşamlar. Bugün siparişim bana teslim edildi. Denedikten sonra ben de yorumlarımı buradan paylaşacağım.

  1 ay önce
 • Fadime yazdı

  Ben de gerçekliği konusunda sahte bakirelik kanına güvenmiyordum. Kullandıktan sonra sonuçlara ben bile şaşırdım. Bu ürüne sonuna kadar güvenebilirsiniz.

  1 ay önce
 • Cemile yazdı

  Sahte bakirelik zarı umduğumdan da güzel çıktı. Ben bu kadar uygun fiyata bu kadar performans göstereceğini tahmin bile etmemiştim.

  1 ay önce
 • Nursena yazdı

  Daha önce başka bir firmadan kızlık kapsülü almıştım. Bana İngiltere'de üretildiği söyleniyordu fakat kargo elime gelince kutusunda bildiğiniz Türk malı yazıyordu. Kullandığım zamanda boyası 3 gün elimden çıkmadı. Firmaya konuyu anlatıp şikayet ettiğim zaman telefonlarımı engellediler. Çaresiz bir şekilde araştırmaya devam ederken orijinal ürünün Merve Hanım'ın 2010 yılından bu yana sattığı ürün olduğunu anladım. Geçmiş yıllarda Hakan Bey'in röportajlarına ulaştım. Cebimdeki son parayı bu siteden aldığım kızlık zarı kapsülüne yatırdım. İyi ki de satın almışım. Kullandığım zaman doğru karar verdiğimi anladım. Düğün gecesinde kullandığım zaman anlaşılmadı. Hatta çarşafı hala saklıyorum.

  3 hafta önce
 • Esra yazdı

  Kullanıldığı zaman fark edilir mi diye çok korkmuştum. Deneme ürününü tek başıma test ettiğim zaman fark edilmesinin pek de mümkün olmadığına kanaat getirdim. Ve bu rahatlama ile erkek arkadaşım ile kullandım. Ben de diğer arkadaşlar gibi sorun yaşamadım. Bazı arkadaşların hala kararsız olduğunu görüyorum. Arkadaşlar deneme olan ürünü kullandığınız zaman korkularınızın yersiz olduğunu anlayıp bana hak vereceksiniz.

  3 hafta önce
 • Eylül yazdı

  İyi günler ya ben çok kararsız kaldım gerçekten işe yarıyor mu bu ürün benim çok endişelerim var?

  3 hafta önce
 • Zübeyde yazdı

  Bekaret hapı ile ilgili çıkan haberlerden sonra bende araştırma yaparak kızlık tozuna ulaştım. Kullanmadan önce kullanmaktan çok korksam da deneme ürününü kullandığım zaman hiç korkmamam gerektiğini anladım. 2 gün önce erkek arkadaşım ile birlikte olduk. Akan kanın kızlık kanı olduğuna inandı ve bana karşı olan ilgisi daha da arttı. Kızlar bu işin sonu evlilik bu sefer sanırım. Çok heyecanlıyım.

  3 hafta önce
 • Dilek yazdı

  Kaybettiğim kızlık zarı için çözümler araştırırken tanıştığım suni kızlık zarı benim de ümitlerimi yeniden yeşertti. Kızlık kanı sorunundan dolayı gerçekten psikolojim bozulmuştu. İlk ürünü kullandım ve içim rahatladı. Şimdi sırada gerdek gecesinde kullanmak kaldı.

  3 hafta önce
 • Gülsüm yazdı

  Satın almadan önce kullanıcı yorumlarının hepsini defalarca okudum. Ansızın karşıma çıkan bu ürün gerçekten benim umudum oldu. Uzun süredir düşündüğün ilk gece ne yapacağım korkum yüzünden uykularım kaçmaya başlamıştı. Psikolojimin yavaş yavaş bozulmaya başladığını fark etmeye başlamıştım. Kullananların yorumlarını okumaya başladığım zaman nedense bende bir mutluluk oluyordu. Zaten uygun olan parasını tamamladıktan sonra sipariş verdim ve yapay kızlık zarı kanını kullandım. Sonuç yorumlarda bahsedildiği gibi. Artık hiç bir korkum kalmadı. Evleneceğim zamanı iple çekiyorum.

  2 hafta önce
 • Ferda - Ankara yazdı

  Yapay kızlık zarı kesin çözüm mü arkadaşlar. Benim her şeyim bu ürüne bağlı. Eğer kesin bir çözüm sunmuyorsa mecbur daha çok para biriktirip kızlık zarı tamiri yaptıracağım. Kullananlar ve ilgili haberler hep olumlu yönde ama nedense hala içimde bir kuşku var benim. Belkide korkum fiyatı ucuz olduğu için işe yaramamasından korkmamdır. Bu Japon icadı benim kurtuluşum olacak mı merak ediyorum.

  2 hafta önce
 • Fatoş yazdı

  Bende almak istiyorum ama sahte olacağından korkuyorum bir ay sonra düğünüm var yardım edin lütfen. (Yönetim-Merve Cevabı: Fatoş Hanım araştırsanız Türkiye distribütörünün bizim firmamız olduğunu görebilirsiniz. Korkmanız için hiç bir neden bulunmamakta. İlk ürünü test ettiğiniz zaman bu dediklerimizi daha iyi şekilde kavrayabilirsiniz.)

  2 hafta önce
 • Tuğçe yazdı

  Yapay kızlık zarı hakkında endişelerim var. Kullananlar gerçekten memnun kaldılar mı? Alıp almamakta kararsızım lütfen yardımcı olun

  1 hafta önce
 • Ela yazdı

  Bende kullanmak istiyorum ama kesinlikle işe yarar değil mi kullananların hepsi önermiş ama hala korkuyorum karşı taraf anlar mı diye

  5 gün önce
Hadi! Sende kendi yorumunu kat
İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

0531 616 98 83