Hakkımızda

Firmamız 1999 yılında İstanbul Kadıköy'de Japonya, İrlanda ve Şili'den bitkisel kremler üzerine ithalat ile faaliyetlerine başlamıştır. Geçen 18 yılı aşkın zaman içerisinde ithal ettiği ülkelerin sayısını 20'den fazlaya çıkartarak, tamamen resmi olarak bir çok bitkisel ürünün Türkiye distribütörü olmuştur.

2001 yılında yapay kızlık zarının Japonya'da resmi ve seri olarak üretiminin başlaması ile ve Ar-Ge ekibimizin bu ürüne ülkemizde gerçekten ihtiyaç olduğunu belirlemesi neticesinde, Türkiye resmi satıcısı ve resmi distribütörü olma fikrimiz doğmuş ve kısa süre içerisinde de bütün işlemleri tamamlanmıştır. 2001 yılının Aralık ayı itibariyle Türkiye'de yapay kızlık zarının satışına resmi bir şekilde başladık ve 15 yıldan uzun bir süredir de tek distribütör olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamızın yapay kızlık zarından sorumlu mesul müdürü Hakan Albayrak Bey'in sözü olan "Önemli olan evlilikten sonraki sadakatinizdir" felsefemiz ile, bekaretini herhangi bir sebepten dolayı kaybetmiş olan bayanlara en uygun fiyatlar ile yardımcı olmaya çalışmaktayız. 

Sahte kızlık kanı satışı gerçekleştirdiğimiz başka herhangi bir internet sitemiz veya elden satış bayimiz bulunmamakta olup, Japon ürünlerinin satışını gerçekleştirme yetkisi verdiğimiz bir şirket kesinlikle bulunmamaktadır. Bundan dolayı sitemiz haricinde satılmakta olan bütün kızlık zarları Japon malı olmayıp, Çin'den getirilen kalitesiz ürünlerdir. İşlemlerinizi riske atmamanız için kesinlikle orijinal olan yapay kızlık kanını tercih etmenizi ve güzel sonuçlar almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Mevcut internet sitemizde yapay zarın yanında satılmakta olan "vajina daraltıcı krem" ve "tampon" ürünlerinin Türkiye distribütörlüğü de 2005 yılı itibariyle firmamız tarafından alınmıştır. Kullanılacak zardan en iyi şekilde sonuç elde edebilmeniz açısından bu ürünler Almanya ve İrlanda'dan özel olarak ithal edilmekte olup, eczanelerde satılmakta olan ürünlerden farklıdır.

Firmamız 20'den fazla ülkeden erkek ve bayanlara yönelik 156 ürünün resmi Türkiye distribütörlüğüne hala devam etmektedir. 

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235

Bir cevap yazın