Yapay Kızlık Zarı Nedir

Bu yazımızda yapay kızlık zarı nedir sorunun cevabını merak eden bayanlara yapay kızlık zarı hakkında detaylı olarak bilgi sağlamaya çalışacağız. Yapay kızlık zarı hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için sitemizde bulunan canlı destek operatörlerimize veya 0531 779 72 04 numarasından telefon operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı nedir?

Yapay kızlık zarı çeşitli nedenlerden dolayı bekaretini yani kızlık zarını kaybetmiş bayanların, eşleri ile ilk gecelerinde kullanmaları ve ilk gecelerini sanki kızmış gibi kanamaları olarak atlatmalarını sağlayan Japon bilim adamları tarafından 1993 yılında geliştirilmeye başlanılmış ve 2000'li yılların başlarında seri olarak üretilmiş mucizevi bir üründür.

Yapay kızlık zarından bir paket sipariş verdiğiniz zaman size 2 adet gönderilmektedir. Bu ilk ürünü bayan herhangi bir erkeğe ihtiyaç duymadan tek başına test edebilir, sonucu görebilir ve diğer ürünü de daha profesyonel bir şekilde kullanabilir. Bayanların içinin rahatlaması açısından üretici firma bu şekilde bir yöntem geliştirmiştir. Size gönderilecek olan her iki sahte kızlık zarı da aynı ürün olup, dilediğiniz ürünü önce, dilediğinizi de sonra kullanabilirsiniz.

Ürünümüzün üzerinde bulunan yapay zar şeklindeki özel madde, bayanlardan salgılanan sıvılar sonucunda erimekte ve bayanlardan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu vermektedir.

Tam bu esnada ürünümüzün içerisinde bulunan yapay kuru kan tanecikleri boşluğa çıkmakta ve bayanlardan salgılanan ve kan yoğunluğunu almış olan bu sıvılara kan rengini vermektedir. Artık bayanlardan salgılanan sıvılar zevk suyu yerine bir kan halini almış olacak ve erkek müdahale ettiğinde kan şeklinde dışarıya akacaktır.

Eğer son bir yıl içerisinde birden fazla cinsel ilişkiye girildiyse, ürünümüzün yanında bulunan vajina daraltıcı kremi de almanız gerekmektedir. Vajina daraltıcı krem bakanlık onayı alınmış başarılı bir ürün olup, kullanıkdıktan sonra vajinada olan genişlemeyi kalıcı olarak gidermekte ve vajinayı ilk günkü haline getirmektedir. Bu şekilde hem erkek genişlemeden dolayı bayanın kız olmadığını anlamayacak hem de yapay kızlık zarı daha rahat tutunacağı için akma, kayma, düşme gibi riskleri ortadan kaldıracaktır.

Yapay zar ile birlikte almanızı tavsiye ettiğimiz bir başka ürün ise tampondur. Bu ürün de sahte kızlığı kullanmadan önce yerleştirilecek bölgeyi kurulayarak ürünün daha erken erimesinin önüne geçecektir.

Daha detaylı bilgi için canlı destek operatörlerimize veya telefon operatörlerimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.Ayrıca sayfamızın altında bulunan yorum bölümünü kullanarak da diğer müşterilerimiz ile bilgi alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 779 72 04

Bir cevap yazın