Yapay Kızlık Zarı ile ilgili sorulan sorular
1. Yapay kızlık zarının yan etkileri var mıdır ?

Yapay kızlık zarı tamamen bitkisel içeriklerden üretildiğinden dolayı, kimyasal herhangi bir etken madde içermemektedir. Toksit madde barındırmadığı yapılan klinik çalışmalar neticesinde de kanıtlanmıştır. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

2. Kaç yıl saklayabilirim ?

Yapay kızlık zarı Japonya'dan aylık olarak firmamıza getirilmektedir. Yani alacağınız ürün yeni üretilmiş olup, 5 yıl saklama süresi bulunmaktadır.

3. İçerisinde gerçek kan mı bulunmaktadır ?

Hayır, kesinlikle. Gerçek kan olduğunda bulaşıcı hastalıkların aktarılması kolay olacağından dolayı, yapay kızlık zarının içerisinde Japon bilim adamları tarafından üretilmiş olan yapay kuru kan tanecikleri bulunmaktadır.

4. Yapay kızlık zarını neden 2 adet gönderiyorsunuz ?

Bayanların ilk ürünü tek başlarına deneyip sonucu görmeleri ve içlerinin rahatlayarak, diğer ürünü daha profesyonel bir şekilde kullanmaları için 2 adet gönderilmektedir.

5. Ne zaman kullanmam gerekiyor ?

Yapay kızlık zarı ilişkiden 20-30 dakika önce kullanılabilir. Daha detaylı bilgi için yapay kızlık zarının kullanımı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

6. İlişkiden sonra ne yapmam gerekiyor ?

Temizlik ve hijyen açısından genital bölgenin yıkanması tavsiye edilmektedir.

7. Boyası elde kaldığı söyleniyor ?

Çin malı yapay kızlık zarlarının boyası yapıştığı yerden bir kaç gün çıkmamaktadır. Bundan dolayı Çin mallarından uzak durup, sitemizde satılmakta olan orijinal Japon malı yapay kızlık zarını kullanmalısınız. Orjinal üründe bu tarz bir sorun ile kesinlikl

8. Ürün katlı şekilde, açıp mı yerleştireceğim ?

Hayır. sahte kızlık kanının katını kesinlikle açmadan, kırmızı yoğun olan kısım önce girecek şekilde yerleştireceksiniz.

9. Gerçekten kanama meydana geliyor mu ?

Evet, gerçekten kızlık zarınızın bozulduğu gibi kan gelmektedir. Fakat gelen kan değil, yapay kandır.

10. Kanama hangi miktarda meydana geliyor ?

Bu sonuç kişiden kişiye göre değişmektedir. Oluşacak kanama, kızlık zarı yırtıldığı zamanki gibi 20-30 damla ile yarım çay bardağı arasında değişkenlik göstermektedir.

11. Yapay kızlık zarı anlaşılır mı?

Yapay kızlık zarı kanı kesinlikle normal göz ile anlaşılamaz. Doğru kullanıldığı taktirde bekaret zarından gelen kan ile aynı etkiyi göstermektedir.

12. Tampon kullanmalı mıyım?

Yapay kızlık zarından daha iyi sonuç elde edebilmeniz açısından mutlaka tampon kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Tamponu eczanelerden temin edebileceğiniz gibi, sipariş sayfamızdan da satın alabilirsiniz.

13. Vajina daraltıcı kremi kimler kullanmalı ?

Son 1 yıl içerisinde birden fazla cinsel birliktelik gerçekleştirmiş olan bayanların tümüne daraltıcı krem kullanmasını tavsiye etmekteyiz. Genital bölge içerisinde oluşan genişleme tamamen gidecek ve erkekler kız olduğunuza daha kolay ikna olacaklardır.

İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 779 72 04