Yapay Kızlık Zarı ile ilgili sorulan sorular
1. Yapay kızlık zarının yan etkileri var mıdır ?

Yapay kızlık zarı tamamen bitkisel içeriklerden üretildiğinden dolayı, kimyasal herhangi bir etken madde içermemektedir. Toksit madde barındırmadığı yapılan klinik çalışmalar neticesinde de kanıtlanmıştır. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

2. Kaç yıl saklayabilirim ?

Yapay kızlık zarı Japonya'dan aylık olarak firmamıza getirilmektedir. Yani alacağınız ürün yeni üretilmiş olup, 5 yıl saklama süresi bulunmaktadır.

3. İçerisinde gerçek kan mı bulunmaktadır ?

Hayır, kesinlikle. Gerçek kan olduğunda bulaşıcı hastalıkların aktarılması kolay olacağından dolayı, yapay kızlık zarının içerisinde Japon bilim adamları tarafından üretilmiş olan yapay kuru kan tanecikleri bulunmaktadır.

4. Yapay kızlık zarını neden 2 adet gönderiyorsunuz ?

Bayanların ilk ürünü tek başlarına deneyip sonucu görmeleri ve içlerinin rahatlayarak, diğer ürünü daha profesyonel bir şekilde kullanmaları için 2 adet gönderilmektedir.

5. Ne zaman kullanmam gerekiyor ?

Yapay kızlık zarı ilişkiden 20-30 dakika önce kullanılabilir. Daha detaylı bilgi için yapay kızlık zarının kullanımı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

6. İlişkiden sonra ne yapmam gerekiyor ?

Temizlik ve hijyen açısından genital bölgenin yıkanması tavsiye edilmektedir.

7. Boyası elde kaldığı söyleniyor ?

Çin malı yapay kızlık zarlarının boyası yapıştığı yerden bir kaç gün çıkmamaktadır. Bundan dolayı Çin mallarından uzak durup, sitemizde satılmakta olan orijinal Japon malı yapay kızlık zarını kullanmalısınız. Orjinal üründe bu tarz bir sorun ile kesinlikl

8. Ürün katlı şekilde, açıp mı yerleştireceğim ?

Hayır. sahte kızlık kanının katını kesinlikle açmadan, kırmızı yoğun olan kısım önce girecek şekilde yerleştireceksiniz.

9. Gerçekten kanama meydana geliyor mu ?

Evet, gerçekten kızlık zarınızın bozulduğu gibi kan gelmektedir. Fakat gelen kan değil, yapay kandır.

10. Kanama hangi miktarda meydana geliyor ?

Bu sonuç kişiden kişiye göre değişmektedir. Oluşacak kanama, kızlık zarı yırtıldığı zamanki gibi 20-30 damla ile yarım çay bardağı arasında değişkenlik göstermektedir.

11. Yapay kızlık zarı anlaşılır mı?

Yapay kızlık zarı kanı kesinlikle normal göz ile anlaşılamaz. Doğru kullanıldığı taktirde bekaret zarından gelen kan ile aynı etkiyi göstermektedir.

12. Tampon kullanmalı mıyım?

Yapay kızlık zarından daha iyi sonuç elde edebilmeniz açısından mutlaka tampon kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Tamponu eczanelerden temin edebileceğiniz gibi, sipariş sayfamızdan da satın alabilirsiniz.

13. Vajina daraltıcı kremi kimler kullanmalı ?

Son 1 yıl içerisinde birden fazla cinsel birliktelik gerçekleştirmiş olan bayanların tümüne daraltıcı krem kullanmasını tavsiye etmekteyiz. Genital bölge içerisinde oluşan genişleme tamamen gidecek ve erkekler kız olduğunuza daha kolay ikna olacaklardır.

14. Orijinal Ürün Nasıl Anlaşılır ?

Yapay kızlık zarının orijinali sadece Japonya'dan ithal edilen ürünlerdir. Firmamız bu ürünün Türkiye distribütörü olup, başka herhangi bir firmada bayiliğimiz bulunmamaktadır. Harici olarak sitelerden aldığınız bütün ürünler sahte olup, büyük risk taşıma

15. Nerede Saklayabilirim ?

Çok ince ve küçük bir ürün olduğundan dolayı, ambalajını açmadan kitabınızın içerisinde bile saklayabilirsiniz. Üzerine çok baskı yapmadan her yerde saklanabilir. Direkt olarak güneş ışığına maruz kalmaması yeterli olacaktır.

16. İlk girişte kanama olmazı dikkat çekmez mi ?

Hayır. Kızlık zarına da ilk müdahale yapıldığı zaman yırtılır ve kanama meydana gelir. Bundan dolayı yapay zarda da herhangi bir şüphe olmayacaktır.

17. Ürünün boyutu neden çok küçük ?

Yapay kızlık zarı tırnak büyüklüğünde bir üründür. Bunun sebebi ise hem anlaşılmaması, hem de yerleştirilecek olan bölgenin küçük olmasıdır. Büyük bir ürün olsaydı yerleştirmekte ve saklamakta zorlanırdınız.

18. Yaş sınırı var mı ?

Evet, ürünümüzü 18 yaşından büyük olan bütün bayanlar kullanabilirler.

19. Yerleştirdikten sonra uzun süre kalıcı olur mu ?

Ürünümüzün garanti edilen dayanıklılık süresi minimum 2 saattir. İlişki öncesinde kullanılması gerekmektedir. 3000 TL üzerinde yapılan kızlık zarı dikimi ameliyatları gibi yerleştirildikten sonra ömür boyu kalıcı değildir.

20. Gerdek gecesinde bu ürünü nerede yerleştireceğim ?

Ürünümüzün kullanım talimatlarında da bahsetmiş olduğumuz gibi, tuvalette 2-3 dakika içerisinde ürünü yerleştirebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır.

21. Spiral varken kullanılabilir mi ?

Evet, çok derine yerleştirilmediğinden dolayı kullanılmasında sakınca yoktur.

22. Yapay kızlık zarı anlaşılır mı ?

Hayır, kesinlikle anlaşılmaz. Kullanım talimatlarına uyduğunuz taktirde kızlık zarı yırtılması ve kanamasından ayırt edilmemektedir.

23. Kızlık zarı diktirenler, yapay kızlık zarı kullanabilirler mi?

Hayır. Kızlık zarı dikimi yapıldıktan sonra vajina girişi zar ile kapalı olacağından dolayı, bu ürünü de içeriye doğru yerleştirdiğinizde dikilen kızlık zarı yeniden bozulur. Bundan dolayı ameliyat olmuş bayanların bu ürünü kullanmaya ihtiyaçları yoktur.

24. Yapay kızlık zarı hakkında şikayetler geliyor mu?

Hayır. Orijinal olarak yapay kızlık zarı kullanıp da şikayet eden müşterimiz bulunmamaktadır. Fakat distribütör olmayan firmalardan Çin malı ürünü temin edip kullanıp olumsuz sonuç alan bayanlar firmamıza gelerek şikayette bulunabiliyorlar. Bu tarz duruml

25. Yapay kızlık zarı hapı diye bir şey var mı?

Hap olarak yok. Ürünümüz fitil benzeri bir ürün olup vajina içerisine yerleştirilmektedir. Hap olarak satılan ürünlerden sağlığınız açısından uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.

26. Gittigidiyor, N11 ve Hepsiburada.com sitelerinde satılıyor mu ?

Hayır. ürünün satışı sadece sitemizde gerçekleştirilmektedir.

27. Dijiuf Ang, Zarimon, Virginia Care diye satılanlar sahte mi ?

Evet. Bu ürünler Çin'de üretilip, Almanya, Fransa ve İngiltere'de üretilmiş gibi satılmaktadırlar. Hepsi Çin'de aynı merkezde üretilip, Türkiye'de kutuları basılıp satılmaktadırlar. Sahte kızlık kanının orijinal tek üretim yeri Japonya olup, Japon malı ür

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

05448259235