Yapay Kızlık Zarı Hapı

Sitemiz üzerinden 17 yıldır satılmakta olan sahte kızlık zarı bazı kesimler tarafından yapay kızlık zarı hapı olarak da isimlendirilmektedir. Oysa ki bekaret zarının özelliklerini gösteren ürünümüz bir hap değil, fitil benzeri bir üründür. Ağız yolu ile tüketilmeyip, genital bölge içerisine yerleştirilmektedir. Bazı İnternet sitelerinde bahsedildiği gibi, yapay kızlık zarı hapı veya bekaret hapı şeklinde içilen bir hap diye bir şey bulunmamaktadır.

Yapay Kızlık Zarı Hapı (Bekaret Hapı) Nedir ?

Japonya'da üretilmiş olan ve hala satışını da gerçekleştirdiğimiz yapay kızlık zarı haricinde, 2005 yılında Hollandalı bilim adamları bir hap üretimini denemişlerdir. Bekaret hapı olarak isim verdikleri bu hapı içen bayanların, bozulan kızlık zarları zaman içerisinde yeniden eski halini alacaklarını ve bekaretlerine kavuşabileceklerini iddia ettiler. 

sahte kızlık hapı

Uzun bir çalışmanın sonucunda ürettikleri yapay kızlık zarı hapı ( bekaret hapı ), test aşamasına geldiği sırada kullanılan deneklerde bir çok yan etki gözlendi. Bekaret hapında gözlenen en büyük yan etki ise bayanların göz damarlarında çatlamalar meydana getirmesi ve geçici körlüğe sebep olmasıydı. Daha sonra gözlenen yan etkiyi bekaret hapının etkisinden çıkartmak için çok uğraşan Hollandalı bilim adamları başarılı olamayıp, yapay kızlık zarı hapını seri olarak üretime geçiremeden bütün çalışmalarını durdurma kararı aldılar.

Günümüzde dünyanın bütün ülkelerinde yapay kızlık zarı hapı şeklinde bir ürünün satışı yapılmamakta olup, sitemizde satılan ürün gibi fitil benzeri olan yapay zar satışı gerçekleştirilmektedir. Bazı bayanlar yasaklanan ürünün hala satışta olduğunu ümit ederek, bekaret hapı nereden alınır şeklinde aramalar yapmaktadırlar. Bizce hiç boşuna vakit kaybetmeden sitemizdeki ürünü alabileceklerini belirtmekte fayda görmekteyiz.

Her ne kadar seri üretime geçmeden üretim ve geliştirme faaliyetleri yapay kızlık zarı hapı isimli ürünün durdurulsa da bazı satıcılar hiç bir etkisi olmayan kırmızı renkli hapları bekaret hapı adı altında satışa sunduğu da istihbarat servisimize gelen bilgiler arasındadır. Bu tarz ürünleri kullanarak kızlık zarınızın yeniden oluşmayacağını belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda içerisinde ne olduğunu bilmediğimiz bu tarz ürünleri kullanarak da sağlığınızı riske atmamanız gerektiğini düşünmekteyiz.

Bekaret hapı yerine, sitemizde satılmakta olan yapay kızlık zarı ürününü kullanarak gerdek gecenizi sorunsuz bir şekilde atlatabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Daha önce ürünümüzü kullanan 60.000'den fazla bayan olduğunu yeniden hatırlatır ve yapay kızlık zarı kullananlar sayfasından bazı müşterilerimizin yorumlarına da ulaşabileceğinizi belirtiriz.

 

İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 779 72 04

1 Adet Yorum bulundu
  • Rukiye

    2018-01-11 10:08:57

    Bekaret hapı ismini ilk olarak İngiltere'de duymuştum. Bir çok haber kanalında bu hapın sağlıksız olup, zarar verdiği yer almıştı. geçen zaman içerisinde kızlık zarı hapının geliştirilip, geliştirilmediğini araştırırken sitenizdeki ürün ile karşılaştım. Bekaret hapına göre oldukça zararsız görünüyor. Zaten yenilen içilen bir şey de olmadığından dolayı zarar vereceğini de tahmin etmiyorum. Sipariş verdim bakalım deneyeceğim sonuç nasıl olacak merak ediyorum.

Bir cevap yazın