İlk Gecede Yapılan En İyi Bekaret Hileleri

Bakire olmayan yani kızlık zarını herhangi bir sebep ile kaybetmiş olan bayanların evlendikleri zaman ilk gecelerinde bekaret sorununu sorunsuz bir şekilde atlatmaları için uygulanan bir takım hileler bulunmaktadır. Bu makalemizde gerdek gecesi uygulanması mümkün olan en iyi bekaret hileleri nelerdir sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Bekaret Hilesi

Bakire olmadan evlenenler, eşleri veya eşinin ailesi tarafından bakire olduğunun ispatlanmasının istenmesi durumunda, bir takım hilelere başvurur ve kendine bakire imajı verir. Yapılan bu olay ise bekaret hilesi olarak isimlendirilir. Bakire olmayanların hileleri doğru bir şekilde yapıldığı taktirde gerdek gecesi sorunsuz bir şekilde atlatılır ve mutlu bir evliliğin kapısından içeriye doğru girilmiş olur.

Yapay Kızlık Zarı Kullanmak

Bizim okurlarımıza tavsiye ettiğimiz en iyi bekaret hilesi yapay kızlık zarı kullanmak olacaktır. Evleniyorum ama bakire değilim diye sorun yaşıyorsanız bu Japon harikası ürünü kullanarak kendinizi daha önce hiç ilişki yaşamamış gibi gösterip, karşı tarafı kandırmanız mümkün hale gelmektedir. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde yapay kızlık zarı kullanarak bakire numarası nasıl yapılır sorusuna detaylı olarak bilgiler vereceğiz. Şimdi özet bir şekilde diğer kandırma yöntemlerinden de bahsedelim.

en iyi bekaret hileleri

Kızlık Ameliyatı

2000'li yılların başına kadar ilk gece kandırmaları için en çok tercih edilen hile kızlık zarı dikimi ameliyatlarıydı. Daha sonra yapay zarın ülkemize ithal edilmesi ve yaygınlaşması ile birlikte dikim bekaret hilesine olan ilgi git gide azalmaya başladı. Maddi açıdan büyük maliyeti bulunması, ulaşılabilirliğinin az olması, ameliyat korkusu gibi sebepler kızlık ameliyatlarının tercih edilmeme sebepleri arasında gösterilmektedir. 

Bu uygulama sadece büyük şehirler merkezlerinde özel doktorların muayenehanelerinde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı yaşadığı il veya ilçe dışına çıkamayan bayanlar bu hileye başvuramıyorlardı. Aynı zamanda fiyatlarının 3.000 TL'nin üzerinde olması da bir çok bayanın hayallerini suya düşürüyordu.

Vajinaya Kan Enjekte Etmek

İlk duyduğunuz zaman kulağınıza bu hile çok da hoş gelebilir. Her insanda kan olduğundan dolayı tek maliyetiniz 1 TL'ye satın alabileceğiniz bir adet iğnedir. Fakat oturup biraz mantıklı düşündüğünüz zaman vajinaya kan enjekte etmek fikrinin hiç de mantıklı olmadığını anlayabilirsiniz. Dilerseniz düşünmenize vakit bırakmadan biz sebebini açıklayalım. Vajina içerisine kanı enjekte ettiniz ve cinsel birleşmeye başlayacaksınız. Peki bu kan önü açık o bölge içerisinde nasıl duracak, akmayacak mı ?

vajina içerisine kan enjekte etmek

Siz daha ilişkiye girmeden, kanı enjekte ettiğiniz andan itibaren o kan akmaya başlayacak olup, sizin yatağa kadar gitmenize bile müsaade etmeyecektir. Yani diyeceğimiz odur ki, bu hile tamamen hurafeden ibarettir. Bu şekilde bir düşünceniz varsa kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Vajina içerisine değil de yatağa daha önceden hazırladığım boya veya kan akıtarak karşı tarafı kandırmanız da çok mantıklı değildir. Bu linke tıklayarak bu konu ile ilgili daha önce yakalanmış ve mahkemenin de boşanmasını onayladığı bir genç kızımızın başına gelenleri ve nasıl haberlere düştüğünü okuyabilirsiniz.

İlk Geceyi Adet Gününe Denk Getirmek

Her kadının adet (regl) olduğunu bildiğimize göre, bu makaleyi okuyan bayanların da kızlık zarının bozulduğunu da düşünürsek, her iki kanı da gördüğünüzü düşünüyoruz. Adet kanı ile, kızlık kanı renkleri farklıdır. Kızlık kanı, adet kanına göre daha açık ve pembeye yakın bir tonda akmaktadır. Aynı zamanda kokusu, akışkanlıkları da tamamen farklıdır. İlk geceyi adet gününe denk getirmek fikri bundan dolayı çok da mantıklı bir bekaret hilesi değildir. 

gerdek gecesini adet gününe denk getirmek

Regl döneminin süresi bir çok bayanda değişkenlik gösterdiğinden dolayı da o tarihe gerdek gecesinin denk getirilebilmesi de uzak bir ihtimaldir. Ayrıca bir sonraki adet döneminizde eşiniz mantıklı bir şekilde düşündüğü zaman, kızlık zarınızın bozulduğu dönem içerisinde sizin zaten regl döneminizde olduğunu anlayabilir.

Adet döneminde cinsel birliktelik yaşanması hem dinen hem de bilimsel yönden oldukça sakıncalıdır. Pis kan atılırken birliktelik olduğunda ciddi bulaşıcı hastalıkları da peşinden getirdiği bilinmektedir. Bu sebeplerden dolayı bu hileyi de es geçmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk Gece Kan Gelmesi İçin Ne Yapmalıyım ?

Yazımızın üst bölümünde bilinen bütün bekaret hilelerinden kısaca bahsetmeye çalıştık. Hangilerini uygulayıp, hangilerini uygulayamayacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Bizim tavsiye etmiş olduğumuz yöntem bahsetmiş olduğumuz gibi, yapay kızlık zarı kullanarak ilk gece kan getirmenizden yanaydı. Şimdi ilk geçe kan gelmesi için ne yapmalıyım düşüncesinde olan bayanların akıllarındaki soru işaretlerine daha da açıklık getirmeye çalışalım.

bakire değilim nasıl evleneceğim

Bozulmuş olan kızlık zarından kan gelmesi için ne yapmalı düşüncesindeki bayanlara tavsiye ettiğimiz ilk gece kandırma hilesi yapay kızlık zarı kullanmaktı. Yapay kızlık zarının ne olduğunu bu makalede uzun uzun anlatmaktan ziyade https://www.bekaretzari.com/yapay-zar-nedir sayfasını ziyaret etmenizi ve okumanızı rica ediyoruz. Dilerseniz bu adresteki videoyu da izleyebilirsiniz.

Vajina içerisine yerleştirilen ve 2 saat boyunca düşme, akma, kayma yapmadan bekleyen bu ürün, bayandan gelecek olan zevk sıvılarına kan yoğunluğu ve kan rengi vererek, birleşme esnasında kızlık kanının yeni bozulmuş şeklini yansıtmaktadır. 

Sadece Türkiye'de 60.000'den fazla bayan tarafından uygulanan bu hile ile risk almadan ilk gece korkusu çok rahat bir şekilde yenilebilir. İngiliz, Alman, Çin, Fransız gibi ülkelerde üretimi olan çeşitli markalar olsa dahi biz Japon üretimi olan sahte kızlık kanını tercih etmekteyiz. Diğer ürünlerde yukarıda bahsettiğimiz boya hilesindeki gibi sorunlar meydana gelebilmektedir.

yapay kızlık zarı hilesi

Yapay zarı kullanırken bakire numarası yapmanızı da tavsiye ediyoruz. Bakire numarası nasıl yapılır diye soran bayanlara ilk kızlık zarının patladığı anda yaptıkları her şeyi aynen uygulamalarını tavsiye ediyoruz. Yani aynı şekilde hafif acı çekme, korkma, tedirginlik gibi duyguları yansıtmalarını öneriyoruz. Bu kandırma yöntemini uygulamayı düşünüyorsanız bulunduğunuz siteyi incelemenizi ve daha detaylı bilgiler almanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz canlı destek ve sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sonuç

Bu makalemizde, bakire değilim nasıl kandırabilirim, ilk gece kan nasıl gelir ve bakire değilim nasıl evleneceğim diye merak eden bayanlara yardımcı olabilmek açısından en iyi bekaret hilelerini açıkladık. Hangi hilenin uygulanması neticesinde daha sağlıklı sonuçlar elde edileceği, hangi hilelerin ise hurafeden ibaret olduğu hakkında bilgiler verdik.

Sizin de konu hakkında soru ve düşünceleriniz varsa konumuzun altında yer alan yorum bölümünden diğer kullanıcılarımız ile paylaşmanızı bekler, önemli olan evlilikten sonraki sadakat olduğunu hatırlatarak, huzurlu evlilikler dileriz.

İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 616 98 83

8 Adet Yorum bulundu
 • Sibel

  2018-01-11 10:03:26

  Ben Sibel, Antalya'dan yazıyorum. Üniversite hayatım boyunca birlikte olduğum eski erkek arkadaşım ile defalarca ilişki yaşadım. Daha sonra okulu bitip gittikten sonra maalesef ayrıldık. Yakın zamanda düğünüm var. Evleneceğim fakat bakire değilim. Günler yaklaştıkça elim ayağıma dolanıyor, bekaret sorunu sürekli kafamı kurcalıyor. Kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Fakat yazınızın içerisinde belirtmiş olduğunuz sahte ürün de oldukça dikkatimi çekti. Bu ürünü alıp denemek istiyorum.

 • Nazan

  2018-01-24 08:38:28

  Sibel naptin aldin mi

 • Sibel

  2018-03-01 10:06:05

  Evet Nazan geçen hafta sipariş verdim ve hemen geldi. bence çok başarılı bir hile. Test ettim baya kan gibi aktı. Bakireliğimi kendim kaybetmemiş olsaydım kendim bile inanırdım. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • betul

  2018-03-15 00:18:46

  ne kadar kan geliyor

 • Berrak

  2018-05-05 05:00:25

  Kadınlardan korkulur

 • Asude

  2018-05-16 01:39:10

  Gerçekten çok güzel bilgiler vermişiniz. Ben de bekaret hilesi yapmak için çözüm ararken yazınıza ulaştım. Yapay kızlık zarı kullanmak mantığıma çok yattı. Sanırım ben de bunu deneyeceğim :)

 • Hasibe

  2018-07-09 12:29:27

  İlk gece erkekleri kandırmak için yeni bir yöntem daha öğrenmiş olduk sayenizde. benim mantığıma yattı. Gayet basit ve kullanışlı bir şeye benziyor. Sanki sadece biz evlilik öncesi ilişkiye girip, erkekleri kandırıyormuş imajı halkımızda olsa da bir bir yapıyorsak erkekler on yapıyor. Ürününüzü mutlaka deneyeceğim.

 • Betül

  2018-08-04 17:35:49

  İlk gece kocamı nasıl kandırırım da bekaret sorununa çözüm bulurum diye araştırma yaparken sitenize ulaşıp yazınızı okumuştum. Bana en mantıklı gelen gerdek hilesi yapay kızlık zarı gelmişti ve onu kullanıp güzel sonuç almıştım. Aradan uzun bir zaman geçti. Tesadüfen internette gezinirken siteniz ile karşılaştım ve yorum yazmak istedim.

Bir cevap yazın