İlk Gecede Yapılan En İyi Bekaret Hileleri

Bakire olmayan yani kızlık zarını herhangi bir sebep ile kaybetmiş olan bayanların evlendikleri zaman ilk gecelerinde bekaret sorununu sorunsuz bir şekilde atlatmaları için uygulanan bir takım hileler bulunmaktadır. Bu makalemizde bakire değilim nasıl evleneceğim diyen bayanlar için, gerdek gecesi uygulanması mümkün olan en iyi bekaret hileleri nelerdir sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Bekaret Hilesi

Bakire olmadan evlenenler, eşleri veya eşinin ailesi tarafından bakire olduğunun ispatlanmasının istenmesi durumunda, bir takım hilelere başvurur ve kendine bakire imajı verir. Yapılan bu olay ise bekaret hilesi olarak isimlendirilir. Bakire olmayanların hileleri doğru bir şekilde yapıldığı taktirde gerdek gecesi sorunsuz bir şekilde atlatılır ve mutlu bir evliliğin kapısından içeriye doğru girilmiş olur.

Kısacası evlilik öncesi ilişki yaşamış ve bekaretini kaybetmiş bayanların, eşlerini ilk gece kandırarak, kendilerini bakire bir bayanmış gibi göstererek vajinadan kan getirmek için yaptıkları işlemlerin bütününe ilk gece kandırmaları denilir.

Yapay Kızlık Zarı Kullanmak

Bizim okurlarımıza tavsiye ettiğimiz en iyi bekaret hilesi yapay kızlık zarı kullanmak olacaktır. Evleniyorum ama bakire değilim diye sorun yaşıyorsanız bu Japon harikası ürünü kullanarak kendinizi daha önce hiç ilişki yaşamamış gibi gösterip, karşı tarafı kandırmanız mümkün hale gelmektedir. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde yapay kızlık zarı kullanarak bakire numarası nasıl yapılır sorusuna detaylı olarak bilgiler vereceğiz. Şimdi özet bir şekilde diğer gerdek gecesi kandırma yöntemlerinden de bahsedelim.

en iyi bekaret hileleri

Kızlık Ameliyatı

2000'li yılların başına kadar ilk gece kandırmaları için en çok tercih edilen hile kızlık zarı dikimi ameliyatlarıydı. Daha sonra yapay zarın ülkemize ithal edilmesi ve yaygınlaşması ile birlikte dikim bekaret hilesine olan ilgi git gide azalmaya başladı. Maddi açıdan büyük maliyeti bulunması, ulaşılabilirliğinin az olması, ameliyat korkusu gibi sebepler kızlık ameliyatlarının tercih edilmeme sebepleri arasında gösterilmektedir. 

Bu uygulama sadece büyük şehirler merkezlerinde özel doktorların muayenehanelerinde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı yaşadığı il veya ilçe dışına çıkamayan bayanlar bu hileye başvuramıyorlardı. Aynı zamanda fiyatlarının 3.000 TL'nin üzerinde olması da bir çok bayanın hayallerini suya düşürüyordu.

İlk gece bekaret hilelerinden olan kızlık zarı tamiri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, kızlık zarı dikimi sayfamızda yer alan geniş bilgilendirmeyi okuyabilirsiniz.

Vajinaya Kan Enjekte Etmek

İlk duyduğunuz zaman kulağınıza bu bekaret hilesi çok hoş gelebilir. Her insanda kan olduğundan dolayı tek maliyetiniz 1 TL'ye satın alabileceğiniz bir adet iğnedir. Fakat oturup biraz mantıklı düşündüğünüz zaman vajinaya kan enjekte etmek fikrinin hiç de mantıklı olmadığını anlayabilirsiniz. Dilerseniz düşünmenize vakit bırakmadan biz sebebini açıklayalım. Vajina içerisine kanı enjekte ettiniz ve cinsel birleşmeye başlayacaksınız. Peki bu kan önü açık o bölge içerisinde nasıl duracak, akmayacak mı ?

vajina içerisine kan enjekte etmek

Siz daha ilişkiye girmeden, kanı enjekte ettiğiniz andan itibaren o kan akmaya başlayacak olup, sizin yatağa kadar gitmenize bile müsaade etmeyecektir. Yani diyeceğimiz odur ki, vajinaya kan enjekte ederek gerdek hilesi yapmak tamamen hurafeden ibarettir. Bu şekilde bir düşünceniz varsa kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Vajina içerisine değil de yatağa daha önceden hazırladığım boya veya kan akıtarak karşı tarafı kandırmanız da çok mantıklı değildir. Bu linke tıklayarak bu konu ile ilgili daha önce yakalanmış ve mahkemenin de boşanmasını onayladığı bir genç kızımızın başına gelenleri ve nasıl haberlere düştüğünü okuyabilirsiniz.

İlk Geceyi Adet Gününe Denk Getirmek

Her kadının adet (regl) olduğunu bildiğimize göre, bu makaleyi okuyan bayanların da kızlık zarının bozulduğunu da düşünürsek, her iki kanı da gördüğünüzü düşünüyoruz. Adet kanı ile, kızlık kanı renkleri farklıdır. Kızlık kanı, adet kanına göre daha açık ve pembeye yakın bir tonda akmaktadır. Aynı zamanda kokusu, akışkanlıkları da tamamen farklıdır. İlk geceyi adet gününe denk getirmek fikri bundan dolayı çok da mantıklı bir bekaret hilesi değildir. 

gerdek gecesini adet gününe denk getirmek

Regl döneminin süresi bir çok bayanda değişkenlik gösterdiğinden dolayı da adet gününü gerdek gecesine denk getirilebilmesi de uzak bir ihtimaldir. Ayrıca bir sonraki adet döneminizde eşiniz mantıklı bir şekilde düşündüğü zaman, kızlık zarınızın bozulduğu dönem içerisinde sizin zaten regl döneminizde olduğunu anlayabilir.

Adet döneminde cinsel birliktelik yaşanması hem dinen hem de bilimsel yönden oldukça sakıncalıdır. Pis kan atılırken birliktelik olduğunda ciddi bulaşıcı hastalıkları da peşinden getirdiği bilinmektedir. Bu sebeplerden dolayı adet kanı ile bekaret hilesini de pas geçmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk Gece Kan Gelmesi İçin Ne Yapmalıyım ?

Yazımızın üst bölümünde bilinen bütün bekaret hilelerinden kısaca bahsetmeye çalıştık. Hangilerini uygulayıp, hangilerini uygulayamayacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Bizim tavsiye etmiş olduğumuz yöntem bahsetmiş olduğumuz gibi, yapay kızlık zarı kullanarak ilk gece kan getirmenizden yanaydı. Şimdi ilk geçe kan gelmesi için ne yapmalıyım düşüncesinde olan bayanların akıllarındaki soru işaretlerine daha da açıklık getirmeye çalışalım.

bakire değilim nasıl evleneceğim

Bozulmuş olan kızlık zarından kan gelmesi için ne yapmalı düşüncesindeki bayanlara tavsiye ettiğimiz ilk gece kandırma hilesi yapay kızlık zarı kullanmaktı. Yapay kızlık zarının ne olduğunu bu makalede uzun uzun anlatmaktan ziyade https://www.bekaretzari.com/yapay-kizlik-zari-nedir sayfasını ziyaret etmenizi ve okumanızı rica ediyoruz. Dilerseniz bu adresteki videoyu da izleyebilirsiniz.

Vajina içerisine yerleştirilen ve 2 saat boyunca düşme, akma, kayma yapmadan bekleyen bu ürün, bayandan gelecek olan zevk sıvılarına kan yoğunluğu ve kan rengi vererek, birleşme esnasında kızlık kanının yeni bozulmuş şeklini yansıtmaktadır. 

Sadece Türkiye'de 60.000'den fazla bayan tarafından uygulanan bu hile ile risk almadan ilk gece korkusu çok rahat bir şekilde yenilebilir. İngiliz, Alman, Çin, Fransız gibi ülkelerde üretimi olan çeşitli markalar olsa dahi biz Japon üretimi olan sahte kızlık kanını tercih etmekteyiz. Diğer ürünlerde yukarıda bahsettiğimiz boya hilesindeki gibi sorunlar meydana gelebilmektedir.

yapay kızlık zarı hilesi

Yapay zarı kullanırken bakire numarası yapmanızı da tavsiye ediyoruz. Bakire numarası nasıl yapılır diye soran bayanlara ilk kızlık zarının patladığı anda yaptıkları her şeyi aynen uygulamalarını tavsiye ediyoruz. Yani aynı şekilde hafif acı çekme, korkma, tedirginlik gibi duyguları yansıtmalarını öneriyoruz. Bu ilk gece kandırma yöntemini uygulamayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz siteyi incelemenizi ve daha detaylı bilgiler almanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz canlı destek ve sitemizde yer alan telefon numarasını (0531 616 98 83) arayarak da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sonuç

Bu makalemizde, bakire değilim nasıl kandırabilirim, ilk gece kan nasıl gelir ve bakire değilim nasıl evleneceğim diye merak eden bayanlara yardımcı olabilmek açısından en iyi bekaret hilelerini açıkladık. Hangi hilenin uygulanması neticesinde daha sağlıklı sonuçlar elde edileceği, hangi hilelerin ise hurafeden ibaret olduğu hakkında bilgiler verdik.

Sizin de konu hakkında soru ve düşünceleriniz varsa konumuzun altında yer alan yorum bölümünden diğer kullanıcılarımız ile paylaşmanızı bekler, önemli olan evlilikten sonraki sadakat olduğunu hatırlatarak, huzurlu evlilikler dileriz.

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

0531 616 98 83

30 Adet Yorum bulundu
 • Sibel

  2018-01-11 10:03:26

  Ben Sibel, Antalya'dan yazıyorum. Üniversite hayatım boyunca birlikte olduğum eski erkek arkadaşım ile defalarca ilişki yaşadım. Daha sonra okulu bitip gittikten sonra maalesef ayrıldık. Yakın zamanda düğünüm var. Evleneceğim fakat bakire değilim. Günler yaklaştıkça elim ayağıma dolanıyor, bekaret sorunu sürekli kafamı kurcalıyor. Kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Fakat yazınızın içerisinde belirtmiş olduğunuz sahte ürün de oldukça dikkatimi çekti. Bu ürünü alıp denemek istiyorum.

 • Nazan

  2018-01-24 08:38:28

  Sibel naptin aldin mi

 • Sibel

  2018-03-01 10:06:05

  Evet Nazan geçen hafta sipariş verdim ve hemen geldi. bence çok başarılı bir hile. Test ettim baya kan gibi aktı. Bakireliğimi kendim kaybetmemiş olsaydım kendim bile inanırdım. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • betul

  2018-03-15 00:18:46

  ne kadar kan geliyor

 • Berrak

  2018-05-05 05:00:25

  Kadınlardan korkulur

 • Asude

  2018-05-16 01:39:10

  Gerçekten çok güzel bilgiler vermişiniz. Ben de bekaret hilesi yapmak için çözüm ararken yazınıza ulaştım. Yapay kızlık zarı kullanmak mantığıma çok yattı. Sanırım ben de bunu deneyeceğim :)

 • Hasibe

  2018-07-09 12:29:27

  İlk gece erkekleri kandırmak için yeni bir yöntem daha öğrenmiş olduk sayenizde. benim mantığıma yattı. Gayet basit ve kullanışlı bir şeye benziyor. Sanki sadece biz evlilik öncesi ilişkiye girip, erkekleri kandırıyormuş imajı halkımızda olsa da bir bir yapıyorsak erkekler on yapıyor. Ürününüzü mutlaka deneyeceğim.

 • Betül

  2018-08-04 17:35:49

  İlk gece kocamı nasıl kandırırım da bekaret sorununa çözüm bulurum diye araştırma yaparken sitenize ulaşıp yazınızı okumuştum. Bana en mantıklı gelen gerdek hilesi yapay kızlık zarı gelmişti ve onu kullanıp güzel sonuç almıştım. Aradan uzun bir zaman geçti. Tesadüfen internette gezinirken siteniz ile karşılaştım ve yorum yazmak istedim.

 • Firdevs

  2018-08-25 04:58:15

  Bakire değilim, ilk gece nasıl kan gelir diye araştırma yaparken yapay kızlık zarı ile karşılaştım. Süper ve akıllıca üretilmiş bir ürüne benziyor. Ben de vakit kaybetmeden ilk fırsatta sipariş verip kullanacağım. Sonuçları buradan paylaşırım.

 • Sinem

  2018-08-28 02:25:05

  Ben de evlendiğim gece kız değildim. İlk gece nasıl kan gelir diye hileleri araştırırken sitenizde satılan yapay kan ile tanıştım. Hemen alıp denedim ve gerdek gecesinde de kullandım.iyi ki de satın alıp kullanmışım. Herşey bahsedildiği gibi gerçekleşti ve kocamı maalesef üzülerek kandırmak zorunda kaldım.

 • Yelda

  2018-08-29 03:17:55

  Arkadaşlar, bende bakire değilim nasıl evlenicem diye araştırken yapay kızlık zarı ile tanıştım. Okuduklarım bana inandırıcı geldi. Denemekten çok bir şey kaybedeceğimi düşünmüyorum. Ama dedikleri doğru çıkarsa da benim hayatımı kurtaracak ve evleneceğim. Bugün sipariş verdim gelir gelmez test edip sonucu buraya yazacağım.

 • Burcu

  2018-09-11 23:24:38

  Kullananlar oldu mu?

 • Fikriye

  2018-10-12 14:54:14

  Bakire olmayan biri ilk gece ne yapmalı? Ben çok çaresizim, evlilik günüm hızla yaklaşıyor ve ben bakire değilim. Evleneceğim erkek bu konuda çok takıntılı. Eğer kız değilsen seni gerdek gecesinde öylece bırakır giderim diyor. Lütfen yardım edin bana.

 • Firdevs

  2018-09-13 17:23:25

  Arkadaşlar ben de bakire değilim ve erkek arkadaşım ilk gece kan gelmezse bana inanmayacağını ve beni bırakabileceğini söyledi. ben daha önce hiç ilişkiye girmediğimi söylesem de gerdek gecesinde sonucu görecek. Çok korkuyorum. İlk gece ilişkide kan gelmesi için ne yapmalıyım. Lütfen bana yardımcı olun. Gerdek kanı falan satılıyormuş onun hakkında bilgisi olan, deneyen var mı?

 • Türkan

  2018-10-13 17:24:44

  Ben de sizler ile aynı kader paylaşıyorum. Erkek arkadaşım ile ayrılmak zorunda kalınca beni de ilk gece korkusu ve heyecanı sardı. Karşıma kimin çıkacağını bilmiyorum. Belki de kızlık kanamasına çok takıntılı birisi ile evleneceğim. Daha önce bakire numarası yaparak evlenen oldu mu hiç? Bakire numarası nasıl yapılır lütfen bilgi verebilir misiniz ?

 • Yönetim - Merve

  2018-10-13 17:26:03

  Sayın okurlarımız. İlk gece bakire numarası yapmak için sitemizde satılmakta olan yapay kızlık zarı isimli ürünümüzü kullanabilirsiniz. Ürünümüz bazı yerlerde sahte gerdek kanı veya bekaret hapı olarak da geçmektedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz https://www.bekaretzari.com sitemizi veya canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz.

 • Hamide

  2018-10-11 12:10:06

  Kızlık zarı problemi için sunmuş olduğunuz çözümler gerçekten harika ve bir çok bayanın derdine derman olduğunuzu düşünüyorum. Bana göre de namus iki bacak arasında olmamalı. Hepimiz insanız, hepimizin nefsi var. Bir hata yapmış olabiliriz ve bu hatadan dolayı evde kalacak halimiz yok. Önemli olan insanın hatasını anlaması ve pişman olmasıdır. Eğer erkeklerin derdi ilk gecede vajinadan kan getirmek ise artık bunun da çözümünü Japonlar bulmuş. Ben bu ürünün kullanılması taraftarıyım. Bu şekilde ilişkide kan gelerek erkeğinde aklındaki şüpheler kalmış olacak ve evliliğin ilerleyen dönemlerinde sorun yaşanmasının önüne geçilmiş olacaktır.

 • Sanem

  2018-10-13 22:14:11

  Ben de evleneceğim ama bakire değilim. Bakire değilim nasıl evleneceğim diye araştırma yaparken sitenize rast geldim ve yapay kızlık zarı kapsülü ile tanıştım. Şuanda araştırma yapıyorum ve bunu kullanarak ilk gecede vajinadan kan getirmek bana da çok mantıklı geldi. Ben daha önce ilk geceyi adet gününe denk getirmeyi düşünmüştüm ama o benim için bir risk. Sonuçta adet döneminde sürekli kan gelmiyor ve o güne denk getirmek de bir mesele. Sanırım ben de sahte gerdek kanını kullanacağım.

 • Esin

  2018-10-16 01:25:23

  Kızlık zarı için çözümler harika. Evlenme aşamasında olan bayanlar için ilk gece gerçekten bir kaosa dönüşüyor. Özellikle daha önce cinsel birliktelik yasadıysanız ve bundan eşinizin haberi yoksa. Ama gördüğüm kadarıyla kızlık zarı hileleri hem garantili hem de çok uygun fiyatlara mal edilmiş. Ben de bu sitede satilan ürünü denemeyi düşünüyorum.

 • Demet

  2018-10-17 14:40:50

  Kızlık zarı olmayan insanlar için üretilmiş olan yapay kızlık zarı ürünü bana da çok mantıklı geldi. Benim doğuştan bekaret zarım yok ve benim ile aynı sorunu yaşayan binlerce bayan arkadaşım var. Bizim durumumuzu maalesef erkekler anlamıyor. Bu bizim elimizde olan bir şey değil ki, biz ne yapalım. Artık mecburen bu tarz hilelere başvuru yaparak gerdek gecemizi atlatmanın çözümlerini arayacağız.

 • İlayda

  2018-10-17 22:27:54

  Kızlık zarı için çözümler mükemmel olmuş. Ben de aynı dertten muzdaribim. Çözüm olarak sahte kızlık zarı olan ürününüzü denemeye karar verdim bakalım hakkımda hayırlısı.

 • Asuman

  2018-10-17 15:04:00

  ben de ilişkide kan gelmesi için yapay kızlık zarı kanı kapsülü kullanmaya karar verdim. Sitenizde canlı destekte bulunan çalışanlarınız beni ikna ettiler. Telefonda ise Merve Hanım ile detaylı bir görüşme gerçekleştirdim. Bekaret tamiri düşünürken bu ürün ile tanıştım. Dün erkek arkadaşıma sahte zar ile bekaret hilesi yaparak kullandım. Hiç bir şey anlaşılmadı ve bakirelik problemimi de atlatmış oldum. İyi ki varsınız, iyi ki sizleri ve bu ürünü tanıdım.

 • Funda

  2018-10-22 01:56:03

  Kızlık zarı için sunduğunuz çözümler gerçekten çok ilginç ve farklı. Özellikle sahte bakirelik zarı kanı kapsülü çok dikkatimi çekti. Bu ürünü kullananların yorumlarını sitenizden okudum ve çok etkilendim. Ben de kullanıp deneyeceğim. Merak eden arkadaşlar için yeniden gelip yorumumu bırakacağım.

 • Gizem

  2018-09-13 18:06:11

  Ben de bakire değilim vajinamdan ilk gece nasıl kan gelir diye araştırırken bu mükemmel yazı ile karşılaştım. Vajinadan kan getirmeye yarayan sahte bakirelik zarını tanıdım ve Merve Hanım'dan da telefonda detaylı bilgi aldım. Kendisi bana bekaret hileleri konusunda gerçekten çok yardımcı oldu. Sahte bakirelik kanı tozundan sipariş verdim ve hemen ertesi gün bana ulaştı. Denediğim zaman nasıl sevindiğimi anlatamam. Kızlık kanından ayırt edilmesi gerçekten büyük bir mucize. Ben bu ürün sayesinde ilk gecemi atlattım ve evlendim. Bakirelik hileleri yapmayı düşünen arkadaşlarıma da kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Pelin

  2018-10-25 18:07:21

  Bahsettiğiniz yapay kan, ilk gece çarşafa da akıyor mu ? Ben herhangi bir sorun yaşamaktan çok korkuyorum. Bakire değilim ve ilk gece ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz ?

 • Güniz

  2018-10-26 22:52:27

  Öncelikle bakire olmayanlara tavsiyeler verdiğiniz için sizi tebrik ediyorum. Bayan sadece birisi ile birlikte olup bekaretini kaybetmeye bilir. Bunun bir çok sebebi olabilir. Ben mastürbasyon yaparken bekaret zarımı yanlışlıkla kaybettim. Bugüne kadar da kesinlikle birisiyle birlikte olmadım. Şuan tanıştığım ve evlenmeyi planladığımız erkek arkadaşım da evleneceği bayanın kesinlikle hiç ilişki yaşamamış birisi olmasını istiyor. Kendisi de gerçekten öyle ve bunu hak ettiğini de düşünüyorum. Bende vajinadan kan getirmek için sizin tavsiye ettiğiniz sahte bekaret zarı kanını kullanacağım.

 • Fatih

  2018-10-27 17:36:42

  Bakire olmayanların hileleri çok ilginçmiş. Bu kadar kandırma içerisine girmektense neden kendinizi eşinize saklamayı tercih etmiyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum. Benim bugüne kadar birden fazla kız arkadaşım oldu. Güzel zamanlar geçirdik fakat hiç cinsellik yaşamadık. Sorun bende diyeceğim ama ben bazı şeylerin evlendikten sonra ilk eşler arasında yaşanmasını savunan birisiyim ve haksız da olduğumu düşünmüyorum. Siz sevgiliniz veya gecelik tanıştığınız herhangi bir erkek ile her şeyi yapın daha sonra hile hurda yaparak kocanızı kandırın. Peki vicdanınızı nasıl rahatlatmayı düşünüyorsunuz, bunu bana açıklayabilir misiniz lütfen ?

 • Ceren

  2018-10-30 12:55:40

  Bende üniversite yıllarımda sevgilim ile defalarca birlikte olmuştum. Şuan ayrıldık ve ben evlenme çağına geldim. Bahsetmekte olduğunuz sahte kızlık zarı kanını kullanacağım. İlk gece bakire olmadığım anlaşılır mı ? Anlaşılmaması için yapmam gerekenler nelerdir ? Lütfen kullananlar bana yardımcı olabilir mi ?

 • Filiz

  2018-11-02 13:03:55

  Ben geçmiş yıllarda vajen bölgemden ameliyat olduğum için bakire değilim. Aslında elimizde ameliyat için verilmiş rapor da var fakat daha sonra ilişkiye hiç girmediğimi eşime anlatmakta sorun yaşayabilirim. Şuan evlenmek için birisi ile tanışmadığım için bu durumu nasıl karşılayacağını kestiremiyorum. Eğer bana inanmayan birisi olacak olursa nasıl evleneceğim ne yapacağım bilemiyorum. Şuanda bahsettiğiniz bekaret hilesi ürününüzü satın almayacağım. Öncelikli hedefim dürüst olmaktan yana. Ama tanıdığımda bu durumu iyi niyetli karşılamayacağını düşünürsem de o zaman bakirelik taklitlerini uygulayacağım artık.

 • Halime

  2018-11-12 00:43:03

  Kızlık zarı için çözümler oldukça gelişmiş. Ben bu kadar çözüm olduğunu bilmiyordum. Benim bildiğim sadece ameliyat idi. Onun fiyatı da oldukça pahalı olduğundan dolayı yaptırma ihtimalim yoktu. Yazı içerisinde bahsetmiş olduğunuz diğer çözümleri deneyeceğim artık. Bilgilendirme için sizlere çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın