Yapay Kızlık Zarı Nedir ?

Yapay kızlık zarı, bekaretini herhangi bir sebep ile kaybetmiş olan bayanlar için Japon bilim adamları (Hisaki Seishiro, insan Eğitimleri Enstitüsü 1993, Kyoto, Japonya)tarafından 1993 yılında üretilmiş ve kızlık zarı dikimi ameliyatına gerek kalmadan bayanların bekaretlerine kavuşmalarına sağlayan basit ve sonuç odaklı çalışan başarılı bir üründür.

Sahte kızlık zarına talep daha çok Mısır, İran, Arabistan, Suriye gibi Arap ve Müslüman ülkeleriden gelmiştir. Bu ürün son olarak Türkiye'ye www.bekaretzari.com aracılığıyla 2009 yılında getirilmiştir. Ürünümüz Japon malıdrı. Çin malı ve Çin'de üretilip Türkiye'de Alman malı diye kutusu basılıp Alman malı diye satılan Çin malı taklitlerinden sakınmanızı şiddetle taysiye ederiz. Ürünümüz tüm alerji testlerinden başarıyla geçmiş ve hiçbir toksit madde içermemektedir. Bir paket yapay kızlık zarı iki adet kızlık zarı içermektedir.

Daha detaylı oku
Yapılan bilimsel araştırmalar, kızlık zarının;
  • Spor yaparken

  • Çocukluk zamanlarında oyun oynarken

  • Evlilik öncesi cinsel ilişki sırasında

  • Mastürbasyon yaparken yırtılmış olabileceğini gösteriyor

İletişim

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!
Sabit hattır, 7/24 sizlere desteğimizi suna biliyoruz.

0531 616 98 83
Yapay Kızlık Zarı Türkiye Distribütörüyüz
  • 2009 yılında Türkiye'de satışına başlamış olduğumuz Japon malı yapay kızlık zarının Türkiye'deki resmi distribütörlüğünü firmamız gerçekleştirmekte olup, kesinlikle başka bayimiz bulunmamaktadır. Firmamız haricinde sahte kızlık zarı satışı gerçekleştiren bütün firmaların satmakta oldukları ürünler Çin malı olup, kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

  • 1 adet yapay kızlık zarı içerisinde 2 adet ürün bulunmaktadır. İlk ürün bayanın herhangi bir partnere ihtiyaç duymadan kendisi tarafından test edilir, sonuç görülür ve çıkan sonuca göre diğer kızlık zarı eşleri için kullanılabilir.

  • Yapay kızlık zarı sadece Türkiye'de 2017 verilerine göre 60.000'den fazla bayan tarafından kullanılmıştır. Eşi ile kullanıp da olumsuz sonuç alan tek bir müşterimiz bulunmamaktadır.

  • Yapay kızlık zarının kullanımı için ek bir kişiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Bayanların kendileri ürünü basit bir şekilde yerleştirebilirler. Yapay kızlık zarı nasıl yerleştirilir sayfasından ürünün kullanımı hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

  • Ürünümüzden daha sağlıklı sonuç elde edebilmeniz açısından tampon kullanımını, son 1 yıl içerisinde birden fazla ilişkiye girildiyse de vajina daraltıcı krem kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Sipariş sayfasından belirttiğimiz ürünleri de satın alabilirsiniz.

  • Yapay kızlık zarı kanı hakkında bütüm merak ettiklerinizi sitemizdeki canlı destek operatörlerine sorabileceğiniz gibi 0531 616 98 83 numaralı telefon hattımızı arayarak veya Whatsapp üzerinden iletişime geçerek de sorabilirsiniz.