Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Bekaret kaybına uğramış olan bayanların yaptırması gereken işlem olan bakirelik onarımı ile ilgili olarak, kullanıcıların gerçek yorumlarına ulaşmak oldukça zordur. Bu tarz deneyimlere ulaşmanın kolaylaşması için ekibimiz tarafından kızlık zarı dikimi yorumları ile ilgili bir sayfa oluşturduk. 

Şuanda bulunduğunuz sayfanın altında yer alan "yorum" bölümünden gerçek bilgilerinizi paylaşmadan siz de yaşadığınız deneyimleri, diğer okurlarımız ile güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Gerçek kimlik bilgilerinizi girmenize gerek olmayıp, sahte isminizin yanına dikim yaptırdığınız şehri yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca yorumunuzun içerisine yaptırdığınız ameliyatın kalıcı (flep) mı yoksa geçici dikim şeklinde mi yapıldığından bahsederseniz ve bir de dikimin fiyatından bahsederseniz, okurlarımız daha da çok bilgileneceklerdir.

Ülkemizde yapılan bekaret tamirlerinin geneli kalıcı (flep) yöntem şeklinde uygulandığı için geçici kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları, flep yöntemine göre daha az bulunmaktadır. Geçici tamir yöntemi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz kızlık zarı dikimi makalemize göz atmanızı da tavsiye ederiz.

kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranların Gerçek Yorumları

Bu sayfamızın altında yer alan yorum bölümüne sadece kızlık zarı dikimi yaptıran veya yaptırmayı düşünen bayanlar, yorum ve sorularını paylaşabilirler. Özellikle yapay kızlık zarı ile ilgili deneyimlerinizi ve sorularınızı paylaşmak isterseniz yapay kızlık zarı kullanıcı yorumları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum içerisinde kişisel verilerinizi paylaşmamanızı ve diğer kullanıcıların iletişim bilgilerini onlardan talep etmemenizi önemle rica ederiz. Paylaşımlarınızı lütfen sadece sayfamızın alt bölümündeki alandan yapınız. Birden fazla yorum yapıp, kullanıcılara cevap verecekseniz lütfen aynı sahte ismi kullanmaya özen gösteriniz.


Kızlık zarı dikimi yaptıranlar, yorumlarını paylaştıktan sonra, sitemizde satılmakta olan ürünlerden herhangi birisini satın almak isterlerse %5 indirimli olarak sipariş verebilirler.

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

 

İletişim

Merve Hanım'dan 7/24 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Şuanda Online!
Orijinal Ürün Kullanın, Riske Girmeyin. Japon Distribütörüyüz !

0531 616 98 83

9 Adet Yorum bulundu
 • Melek - Ankara

  2019-01-19 14:00:28

  Ben 6 ay önce Ankara'da kızlık zarı dikimi yaptırdım. Yaptırmadan önce çok araştırdım. Param yetmediği için yapay kızlık zarı kullanmayı düşünüyordum fakat eski sevgilimin başına taş düştü sanırım dikim parasını hesabıma yatırmış. Ankara'da araştırmalarım neticesinde Yeşim Hanım'a ulaştım. Randevu alarak gittiğimde önce sekreteri Aslı Hanım ile uzun bir muhabbet ettik. Aslı Hanım ve Yeşim Hanım bayanları oldukça rahatlatıcı şekilde konuşuyorlar. Psikolojik olarak ben tamam olduktan sonra ameliyat için gün aldım. Gittiğimde yine benimle oldukça ilgilendiler, sohbet ettiler. Daha sonra ameliyata geçtik. Beni tamamen bayıltmadılar, sadece alt tarafta tamir yapılacak bölgeyi ve onun altını uyuşturdular. Operasyon sırasında da güzelce bana ne yaptıklarını, hangi aşamada olduklarından bahsettiler. 2 ay önce yeniden muayeneye gittiğim zaman her şeyin yolunda olduğunu, ilişkide kanama olacağını söyledi çok memnun oldum. Muayene ve dikim ameliyatının bana toplam maliyeti 3950 TL'yi buldu.

 • Vildan - İzmir

  2019-01-19 15:10:13

  Ben İzmir'de bekaret onarımı ile birlikte daraltma işleminin ikisini toplamda 6700 TL'ye yaptırdım. Ameliyat olmadan önce çok araştırma yapmadım. Arama motorundan bakıp ilk çıkan doktoru aradım, tesadüfen bana yakın bir konumdaymış gittim konuştum. Pazarlık da yapmadan dediğini kabul ettim. Sonra herkesten duydum ki çok yüksek bir para almış benden. Normalde İzmir Konak'ta 3000 liralara bu işlemi yapan doktorlar varmış. Ama netice itibariyle yaptırmış oldum ve evlendiğim zaman da kanama oldu. Dikim sonrasında oluşan kanama, normal kızlığımın yırtıldığı zaman olan kanamaya göre çok fazlaydı. Ameliyattan bahsedecek olursam da, korkulacak hiçbir şeyi yok. Gayet basit bir şekilde 1-2 saat içerisinde tamamlanıyor.

 • İclal - Kayseri

  2019-01-19 17:24:40

  Evliliğimden önce bekaret konusunu eşime açıp açmama konusunda oldukça kararsız kaldım. İşin doğrusunu ona anlatıp dürüst davranmak istiyordum fakat bu olayı kaldıramamasından çok korkmuştum. Ben işimi sağlama alıp, Kayseri'de kızlık zarı diktirmeye karar verdim. Araştırma yaptığım zaman 2 tane doktora ulaşabildim. Fiyatları ikisinin de aynıydı. Bayan doktor olması sebebi ile Rukiye Hanım'ı tercih ettim. Bana muayeneler ve dikim sonrası kontroller ile birlikte toplamda 4800 TL'ye mal oldu. Ameliyat beklediğimden uzun sürdü. Korktuğum için genel anestezi altında yapılmasını istedim. Yaklaşık olarak 90 dakika süren bakirelik onarımı neticesinde dikim işlemi başarıyla tamamlandı. Düğünüme 2 gün olduğu için kalıcı yerine geçici olan operasyonu tercih etmiştim. Gerdek gecesi ilişkide kanamam oldu fakat sadece 4-5 damla kadardı. Oysa benim kızlığım bozulduğu zaman 3 gün kanama aralıklarla devam etmişti. Neyse ki eşim çok detaylı inceleyip dert etmedi, ben de ilk gece kabusunu rahatlıkla atlatmış oldum.

 • Fatma - Konya

  2019-01-21 01:45:58

  Geçici olarak yapılan ameliyat bana çok mantıklı gelmediği için flep yöntemini tercih ettim. Konya içerisinde diğer şehirlere göre dikim fiyatları biraz yüksek sanırım. Ben 6000 TL gibi bir ücret ödeyerek bekaret tamiri yaptırdım. Doktorum daraltma işlemini de gerçekleştirmenin daha mantıklı olacağını belirterek işlemi gerçekleştirdi. Evliliğimin ilk gecesinde hiç sorun yaşamadım. Öncekinde nasıl kanama olduysa gerdek gecesinde de aynısı oldu.

 • Seha - Kocaeli

  2019-01-21 10:34:55

  Ben ameliyat olmaya karar vermeden önce ciddi anlamda bir araştırma içerisine girdim. Kocaeli'de kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarını teker teker okudum. Ameliyatı olacağım doktorun bayan veya erkek olması benim için çok da önemli değildi. Sonuçta işini iyi yapan birisi olsun benim için yeterliydi. Dikim yaptıranların yorumları beni Operatör Doktor Burcu Çetinkaya Hanımefendiye yönlendirdi. Kendisi çok insancıl ve rahatlatıcı bir şekilde hastalarına karşı yaklaşıyor. Zaten çok da sempatik birisi. Kalıcı olarak flep yöntemini tercih ettik ve beklediğimden de kısa süre içerisinde dikim işlemini tamamladı. Geçtiğimiz yıl yani 2018'in başlarında yaptırdığım için ödediğim fiyatı net olarak hatırlamıyorum fakat 2000 liranın üzerindeydi. Ama net olarak 3000 TL'mi daha mı fazlaydı inanın hatırlamıyorum. Ben yaptırdığım işlemden memnun kaldım. Doktorumu da her bayana tavsiye ederim.

 • Nihal - Ankara

  2019-01-22 01:24:27

  2017 yılından bu yana sitenizi ilgi ile takip etmekteyim. Özellikle dikim ücretini bulamayan bayanlar için sattığınız yapay kızlık zarı için ve dikim konusunda bayanlara yol gösterciliğiniz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Ben Ankara'da dikimi 2017 yılında 3550 TL'ye yaptırmıştım. Maalesef ki sizin ürün ile dikimden sonra tanıştım. Önce tanışsaydım dikim yaptıracağımı hiçde sanmıyorum. 2018 yılında ise evlendim. Beklentilerimden çok çok az bir kanama oldu. Sadece eşimin cinsel organına az bir şey bulaşmış. Çarşafa akmadı bile ama netice itibariyle şu anda ellerinizden öper bebeğim bile var.

 • Deniz - Isparta

  2019-01-24 16:54:37

  Ben daha 3 gün önce yani 2019 yılında bekaret onarımı yaptırdım. Bu ameliyatı olmadan önce uzun bir süre araştırdım. Yapay kızlık zarı ürününüz ile karşılaştım fakat ben riskleri sevmediğim için ve maddi durumum da yerinde olduğundan dolayı tamir yaptırmayı daha uygun gördüm. Aslında sizin ürününüzü kullananların yorumları da beni baya etkilese de, dediğim gibi riski hiç sevmiyorum, özellikle de bu konuda. Isparta'da öğrenciyim. Isparta içerisinde dikim yapan hastane ve doktor olmadığından dolayı bana en yakın il olan Antalya'da tamir yaptırdım. Bana muayeneler ile birlikte toplam maliyeti 3950 TL civarında oldu. Şu anda yeniden ilişkiye girmedim ama içim gayet rahat.

 • Nezaket - İstanbul

  2019-01-31 22:50:31

  Ben Ocak 2019 yılında İstanbul Kadıköy'de özel muayenehanede bekaret onarımı yaptırdım. Ameliyat olmadan önce oluşan korkularımın yersiz olduğunu dikimden sonra anladım. Korkulacak hiç bir şey yokmuş. Fakat bu konuda doktorumun etkisi çok oldu. Her görüşmeye gidişimde beni inanılmaz şekilde rahatlatacak şekilde konuştu. Sorduğum sorulara benim anlayacağım seviyede detaylı bir şekilde cevap verdi. Aramızda yakalamış olduğumuz enerji beni ciddi anlamda rahatlatmaya yetti. Flep yöntemini tercih ettim. Bana önce ve sonrasında gittiğim muayeneler de dahil kızlık zarı dikimi ücreti 4850 Türk Lirası'na mal oldu. En son gittiğim kontrolde eskisinden de daha sağlam bir kızlık zarına sahip olduğumu söyledi. İhtiyacı olan arkadaşlar isterlerse ve buradan yayınlamak yasak değilse, doktorumun bilgilerini paylaşabilirim.

 • Öznur - Antalya

  2019-02-05 17:00:59

  Antalya Muratpaşa ilçesinde Lara bölgesinde uzman doktora 2018 yılının Kasım ayında dikim yaptırdım. Yaptırdığım işlemin toplam fiyatı herşey dahil 3500 TL civarında oldu. Kredi kartımın ödeme dökümünde görünmemesi için nakit olarak ödemeyi tercih ettim. Dikimden 2 saat sonra anestezinin etkisi geçince yürüyerek çıktım. Bazı arkadaşlar bir kaç gün yatılacağından falan bahsetmiş ama öyle bir şey yok. Kalıcı olarak yaptırdığım ameliyattan sonra gündelik hayatıma devam edebildim ve sorun yaşamadım. Dikimden önce doktorum benimle oldukça ilgili gibiydi ama dikimden sonra gittiğim zaman benimle çok ilgilenmedi. Sonuç olarak ben işimi gördürdüm, o da parasını aldı. İşim bittikten sonra benimle ilgilenip, ilgilenmemesi işin gerçei beni çok da ilgilendirmiyor. Yaptığı tamir sonucunda gireceğim ilişkide üç beş damla kan gelsin geri tarafı çok da önemli değil.

Bir cevap yazın