Kzlk Zar dikimi

Bu yazımızda yapay kızlık zarı nedir sorunun cevabını merak eden bayanlara yapay kızlık zarı hakkında detaylı olarak bilgi sağlamaya çalışacağız. Yapay kızlık zarı hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için sitemizde bulunan canlı destek operatörlerimize veya 0850 840 78 99 numarasından telefon operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı nedir?

Yapay kızlık zarı çeşitli nedenlerden dolayı bekaretini yani kızlık zarını kaybetmiş bayanların, eşleri ile ilk gecelerinde kullanmaları ve ilk gecelerini sanki kızmış gibi kanamaları olarak atlatmalarını sağlayan Japon bilim adamları tarafından üretilmiş mucizevi bir üründür.

Ürünümüzün üzerinde bulunan yapay zar şeklindeki özel madde, bayanlardan salgılanan sıvılar sonucunda erimekte ve bayanlardan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu vermektedir.

Tam bu esnada ürünümüzün içerisinde bulunan yapay kuru kan tanecikleri boşluğa çıkmakta ve bayanlardan salgılanan ve kan yoğunluğunu almış olan bu sıvılara kan rengini vermektedir. Artık bayanlardan salgılanan sıvılar zevk suyu yerine bir kan halini almış ve erkek müdahale ettiğinde kan şeklinde dışarıya akacaktır.

Eğer son bir yıl içerisinde birden fazla cinsel ilişkiye girildiyse, ürünümüzün yanında bulunan vajina daraltıcı kremi de almanız gerekmektedir. Vajina daraltıcı krem bakanlık onayı alınmış başarılı bir ürün olup, kullanıkdıktan sonra vajinada olan genişlemeyi kalıcı olarak gidermekte ve vajinayı ilk günkü haline getirmektedir.

Daha detaylı bilgi için canlı destek operatörlerimize veya 0850 840 78 99 numaralı telefon operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

 

 

55 TL

  • Kizlik zari gizlilik prensibi
  • Kizlik Zari Canli Destek
  • bsında biz
  • Bize Yazin
  • 55 TL

Yapay Kizlik Zari Üreticiden Bekaretzari.com ile Türkiye'ye ihrac edilmektedir.Japon malidir.Diger sitelerde satilan çin mali ürünler tavsiye edilmez.Bu site disinda baska yerde satisimiz yoktur.YAPAY KIZLIK ZARI Türkiye Anlasmali Saticisi. www.bekaretzari.com bekaretzari@gmail.com
Whatsapp Iletisim