Kzlk Zar dikimi

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır, yapay kızlık zarı nasıl yerleştirilir, bu yazımızda bu soruların cevaplarını size sunmaya çalışacağız.

Yapay kızlık zarı kullanımı hakkında bilgi vermeden önce son 1 yıl içerisinde birden fazla ilişkiye girmiş olan bayanlar için kullanılmasını tavsiye ettiğimiz vajina daraltıcı krem hakkında bilgi verelim.

Vajina daraltıcı kremi bir sefer sürerseniz 24 saat etki sağlar. 15-30 gün arası düzenli olarak hergün sürerseniz de kalıcı olarak vajinada daralma etkisi sağlayacaktır.

Elimizi temizledikten sonra vajina daraltıcı kremi nohut tanesi büyüklüğünde elimize sürüyoruz ve vajinanın hemen iç dudaklarına masaj yaparak sürmemiz yeterli olacaktır. Kullanımı gayet basit olan bu kremi günde bir defa uygulamanız yeterli olacaktır.

Gelelim esas konumuza , yapay kızlık zarını nasıl kullanacağız , yapay kızlık zarı nasıl yerleştirilir.

Öncelikle ellerimizi temizliyoruz daha sonra eczanelerde satılan tamponlar ile yerleştirilecek bölgeyi kuruluyoruz.

Vajina içi kurulandıktan sonra ürünümüzün üzerindeki gümüş renkli jelatini açıyoruz. İçerisinde katlanmış şekilde yeniden özel bir jelatin çıkacaktır. Yapay kızlık zarının üzerinde bulunan katlanmış şekildeki jelatini kesinlikle açmıyoruz. Jelatinin bir tarafında kırmızı bir yoğunluk göreceksiniz. Yoğun olan kızın vajinanın iç kısmına bakacak şekilde serçe parmağımızla direk 3-5 cm arası itekliyoruz.

Vajina içerisine yapay kızlık zarını yerleştirdikten sonra tek başımıza test edeceksek ortalama 20-25 dk bekliyoruz ve akabinde elimizle kendimizi tatmin ettikten sonra parmağımızı vajinanın iç kısmına soktuğumuzda ürün kendini kan şeklinde dışarıya bırakacaktır.

Eğer eşimizle birlikte yapay kızlık zarını kullanacaksak, ürünü aynı şekilde yerleştirdikten sonra ortalama 10-15 dk bekleyip ön sevişmeye başlıyoruz. Ön sevişmenin akabinde eşiniz müdahale ettiğinde ürün kan şeklinde kendini dışarıya bırakacaktır.

Ürünün dayanıklılık süresi 120 dakikadır. Çin mallarında bu süre ortalama 10 dakikadir. Fakat orjinal yapay kızlık zarı kullanırsanız 120 dk sorunsuzca yapay kızlık zarı sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Ayrıca size vermek istediğimiz 1-2 tane daha püf nokta vardır. Fakat bunu burdan yazmak istemiyoruz. Canlı destek operatörlerimizden bu bilgiyi alabilrisiniz.

Sipariş vermek için 0850 840 78 99 numaralı operaötlerimizi arayabilir veya sitemizin üst menülerinde bulunan sipariş bölümünden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

55 TL

  • Kizlik zari gizlilik prensibi
  • Kizlik Zari Canli Destek
  • bsında biz
  • Bize Yazin
  • 55 TL

Yapay Kizlik Zari Üreticiden Bekaretzari.com ile Türkiye'ye ihrac edilmektedir.Japon malidir.Diger sitelerde satilan çin mali ürünler tavsiye edilmez.Bu site disinda baska yerde satisimiz yoktur.YAPAY KIZLIK ZARI Türkiye Anlasmali Saticisi. www.bekaretzari.com bekaretzari@gmail.com
Whatsapp Iletisim