Kzlk zar diktirme

Kzlk Zar dikimi

Önemli Uyarı : Kapsül şeklinde çin malı ürün satan firmalar üremiştir. Hayatınızı karartmamak için ucuza satılan çin malı ürünlerden lütfen uzak durun. 13 yıldır ilk ve tek Japon yapay kızlık zarı satışı gerçekleştiren firmamız haricinde kesinlikle başka firma bulunmamaktadır. 199 TL altına satılan bütün kapsül ve zar ürünleri Çin malı olup boyası yapıştığı yerden çıkmamaktadır...

1993 yılında Japon bilim adamları tarafından kadınların bakirelik sorununa çözüm olarak bulunmuştur. (Hisaki Seishiro, nsan Eitimleri Enstitüsü 1993, Kyoto, Japonya).Ürünümüze talep daha çok Mısır, ıran, Arabistan, Suriye gibi Arap ve Müslüman ülkeleriden gelmiştir.Bu ürün son olarak Türkiye'ye www.bekaretzari.com aracılığıyla getirilmiştir.Ürünümüz japon malıdr.Çin malı ve Çinde üretilip Türkiye'de Alman malı diye kutusu basılıp Alman malı diye satılan Çin malı taklitlerinden sakınmanızı taysiye ederiz.Ürünümüz tüm alerji testlerinden başarıyla geçmiş ve hiçbir toksit madde içermemektedir.Bir paket yapay kızlık zarı iki adet kızlık zarı içermektedir.

Yapılan bilimsel araştırmalar, kızlık zarının;

 • Spor yaparken,
 • Evlilik öncesi cinsel ilişki sırasında,
 • Çocukluk zamanlarında oyun oynarken,
 • Mastürbasyon yaparken,
 • Genetik nedenlerle,
  yırtılmış olduğunu göstermektedir.

 

7/24 Siparis Hatti: 0850 840 78 99 (Sabit Hat)

Çin Malı Yapay Kızlık Zarları da malesef satışa çıkmıştır. DıKKAT EDıN!

Sayın misafirimiz, farklı sitelerden almış olduğunuz yapay kızlık zarlarının rengi teninizden 3 gün çıkmadıysa, renginin kan rengiyse ilgisi yoksa, vajina içerisinde erimiyorsa, kullanılırken suda hafif ıslatınız deniliyorsa yani ürün vajinada kendi kendine erimiyorsa bilin ki aldığınız ürün Çin malı yapay kızlık zarıdır. Orjinal Japon ürünü yapay kızlık zarında bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmasınız. Lütfen orjinal ürünü Türkiye diskribitörü haricinde alıp hayatınızı karartmayın.

Kzlk Zar

 • Yapay Kızlık Zarının kullanımı gayet basittir, ürün toksit madde içermediği ve kendini tamamen dışarıya attığı için herhangi bir zarar ve yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımı acıya neden olmaz, alerjik reaksiyon göstermez.
 • Kullanmadan önce ellerinizi iyice yıkayın. Gümüş renkli paketten çıkarınız. Paketin içinde 2 yapay kızlık zarı bulunmakta. Birinci ilişkiye girmeden önce kullanmanız içindir.ılk ürünü tek başınıza test edip sonucu göreceksiniz ve diğer ürünü gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.Bayanlarda vajina akıntısının yoğunluğu değiştiği için kişisel olarak vajinaya kaç dakika önce yerleştirilmesini bulmanız öğrenmeniz gerekmektedir. Bu dakika ortalama olarak 20-30 dur. 20-30 dakika önce vajinanın 3-5 cm derinliğine yerleştirin ve akıntıyla birlikte yapay zar erisin. O esnada da zarın içindeki kırmızı toz kana dönmüş olacaktır. Penisin vajinaya girmesiyle yapay zar yırtılır ve bakire bir bayandan akacak kadar aynı miktarda kan akar.Ürün doğru kullanıldığı taktirde verim sağlar.

Vajina Daraltycy Krem

 • Yapay Kızlık Zarı orjinal olarak 1993 yılyndan bu yana sadece Japonya'da üretilmektedir. Alman,rus,türk vs. vb. kesinlikle üretimi yoktur. Sadece yapıştığı yerden boyası çıkmayan bayanları son derece zor durumda bırakan ÇİN MALI YAPAY KIZLIK ZARI bulunmaktadır. Aynı şekilde Çin'de üretilip Türkiye'de başka başka kutulara basılan (Örneğin Alman Malı Kızlık Zarı) sahte kızlık zarları bulunmaktadır.
 • Ürünü teslim aldıktan sonra satış temsilcilerimiz kullanımı hakkında size detaylı olarak kullanım bilgisi sunacaktır. Mutlaka danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi alynız.
 • Son bir yıl içerisinde birden fazla ilişkiye girdiyseniz yapay kızlık zarının yanyıda bulunan , vajina daraltıcı kremi de kullanmanız gerekmektedir.

55 TL

 • Kizlik zari gizlilik prensibi
 • Kizlik Zari Canli Destek
 • bsında biz
 • Bize Yazin
 • 55 TL

Yapay Kizlik Zari Üreticiden Bekaretzari.com ile Türkiye'ye ihrac edilmektedir.Japon malidir.Diger sitelerde satilan çin mali ürünler tavsiye edilmez.Bu site disinda baska yerde satisimiz yoktur.YAPAY KIZLIK ZARI Türkiye Anlasmali Saticisi. www.bekaretzari.com bekaretzari@gmail.com
Whatsapp Iletisim