BEKARET ZARI.COM


Türkiye'ye ilk ve tek orjinal japon kızlık zarını getiren bir firma olarak müşterilerimizin gizliliğine önem vermekteyiz.

Bayan müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissederek ürün hakkında bilgi almaları için özel olarak firmamıza aldığımız Merve Hanım ile müşterilerimiz ürün hakkında rahatça bilgi alabiliyor ve merak ettikleri tüm soruların cevaplarını bulabilmektelerdir.

Müşteri gizliliği ve satış sonrası desteği ile firmamız Joan Of ARC RED isimli yapay kızlık zarı'nın resmi Türkiye satıcısıdır.

Firmamız hakkında ve ürünümüz hakkında 7/24 Genel Müdürümüz Hakan ALBAYRAK Bey'den 0 850 840 78 99 numaralı telefondan bilgi alabilrisiniz.

Firamız ile iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Adres: Fatih Mahallesi 4570 Sokak No 23 Isparta

Tel: 0850 840 78 99

 

Firmamızın taklitçilerinden ucuz vaadi ile daha pahalıya alıp hayatınızı riske atmamanızı tavsiye ediyoruz.Yapay Kizlik Zari Üreticiden Bekaretzari.com ile Türkiye'ye ihrac edilmektedir.Japon malidir.Diger sitelerde satilan çin mali ürünler tavsiye edilmez.Bu site disinda baska yerde satisimiz yoktur.YAPAY KIZLIK ZARI Türkiye Anlasmali Saticisi. www.bekaretzari.com bekaretzari@gmail.com
Whatsapp Iletisim